boyner kadın dış

boyner kadın dış giyim

İstanbuldaki 11inci mağazasını Marmara Foruma açan Boyner,  bu yeni girişimiyle mağaza sayısını 34e çıkarmış oldu. İstanbulluların merakla beklediği Marmara Forum Alışveriş Merkezi, Türkiyedeki en büyük Boyner Mağazasına da ev sahipliği yapıyor

Cem Boyner: Mağazaların

Cem Boyner: Mağazaların yüzde 2'sini kapattık

Cem Boyner, Eylül 2007'den bu yana mağazalarının yüzde 2'sini kapattıklarını belirterek, "Bu bütün satış alanımızın yüzde 4'üne denk geliyor. Bir lira negatife tahammül yok" dedi.

İlk Türk Kadın

İlk Türk Kadın Mühendisin fotoğrafı Anıtkabir'e asılsın

Eskişehir Osmangazi Üniversitesinden emekli öğretim elemanı Günseli Naymansoy, ilk Türk kadın inşaat mühendisi Sabiha Gürayman'ın bir fotoğrafının Anıtkabir'e konulması talebinde bulundu

Uransan Dış Ticaret

Uransan Dış Ticaret eleman alacak

Uransan Dış Ticaret Yatırım A.Ş, İstanbul merkez ofisinde görevlendirmek üzere eleman alacak.

Dış cephede Albond

Dış cephede Albond 20 yıl kalıcı

Albond, dış cepheleride kullanıldığında 20 yıl boyunca boyabadana gerektirmiyor.

İç ve dış

İç ve dış mekanlarda fiber optik güvenliği

Prysmian Kablo, iç mekanlarda mekanik dayanıklılık isteyen, dış mekanlarda suya ve kemirgenlere karşı koruma istenen sistemlerde güvenle kullanılabilen Fiber Optik kablolar tasarladı.

Kadın konutta canını

Kadın konutta canını da arabasını da korumak istiyor (2)

"Konut güvenliği kadın için kilit bir alandır" Bu sözler Birleşmiş Milletler Kadınların ve Kız Çocuklarının İnsan Haklarının Korunması ve Geliştirilmesi Ortak Programı'ndan alınmadır..

Reklam alın! Binanızın

Reklam alın! Binanızın dış cephesinden para kazanın

Binanızın dış cephesine reklam alın, para kazanın! Cadde üzerinde konut sahibi olan herkesin okuması gereken süper bir araştırma daha. Evinizin dış cephesini ne kadara? Nasıl? Kimlere kiralayabilirsiniz?

Bombaya dayanıklı dış

Bombaya dayanıklı dış cephe

Binalara dış cephe giydirmesi yapan Çuhadaroğlu Holding, geliştirdiği bombaya dayanıklı dış cephe kaplama sistemlerini de uygulamaya başladı.


boyner kadın dış giyim

boyner kadın dış

Yaklaşık 6000 metrekare satış alanı ile iki kata yayılmış olan en büyük Boyner Mağazası, kadın, erkek kadın, erkek, çocuk, genç giyim ve aktif spor, ayakkabı, kozmetik ve ev kategorilerinde hizmet veriyor.

Boyner Marmara Forum Mağazası, ürün çeşitliliğinin yanı sıra uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatlarıyla keyifli bir alışveriş deneyimi vaad ediyor. Ayrıca 3 Nisan tarihine kadar Boyner Marmara Forum Mağazasından Boyner Anahtar ile yapılan 150 TL ve üzeri alışverişler, alışveriş tutarının yüzde 20si kadar marka çeki kazandırıyor. Ayrıca Istanbul Shopping Feste özel, Bonus ile yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde tutarın yüzde 10u kadar ekstra çek hediye.

Markaların yeni lokasyonu
Boyner Marmara Forum Mağazasında kadın, erkek, çocuk ve genç aktif spor giyimin yer alan bazı markalar şöyle: Assymmetry, Cotton Bar, Limon...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss