Burhaniyede

Burhaniyede yazlık

Kılıçdaroğlu'nun büyük bir derdi var. Bu 'dert' sanıldığı gibi parti meclisi tercihiyle ilgili değil. Burhaniye'deki yazlığını bir türlü satamıyor

Yazlık konutta yaza

Yazlık konutta yaza rağmen ucuzluk var

Genelde kış aylarında talep daralmasına bağlı olarak düşen yazlık konut fiyatları, Mersin'de, yaz mevsiminde bile "taban" yaptı.

Yazlık ve 2.

Yazlık ve 2. ev tercihinde `fiyat ve 2+1'ler ön planda

Oda Project Management `tatil / yazlık ve 2. ev'de müşterilerinin tercihlerini belirlemek üzere bir anket yaptı.

Bodrum da 99 bin

Bodrum'da 99 bin YTL'ye yazlık villa

Daire fiyatına yazlık villalar dikkat çekiyor. İşte bölge bölge en uygun yazlık villa fiyatları.

Ottoman Life Bodrum da

Ottoman Life Bodrum'da hem yazlık hem kışlık isteyenlerin gözdesi

Pet Holding'in Bodrum'da başlattığı Ottoman Life projesi, hem yazlık hem kışlık hem de yatırım amaçlı ev arayan tüm Türk ve yabancı alıcılara hitap ediyor. 57 konuttan oluşan ve rezidans hizmetinin de verildiği projede fiyatlar 100-200 bin dolar arasında

Yazlık fiyatları geçen

Yazlık fiyatları geçen yıla göre yüzde 35 ucuzladı

Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Gökova'da yazlık konut fiyatlarının, yüzde 35'e varan oranlarda gerilediğini belirten uzmanlar, fiyatlardaki düşüşün alım fırsatı olarak değerlendirilebileceği ifade ediyor.

30 bin YTL`ye

30 bin YTL`ye Mersin`de yazlık

Mersin sahillerindeki yazlık konut fiyatlarında, yaz dönemine oranla yüzde 10-15 düşüş olduğu bildirildi. Mersin'de şu anda konut fiyatları yöre ve mevkilerine göre 30 ile 150 bin YTL arasında değişiyor. Yaz aylarında bu rakamlar 45 ile 180 bin YTL'ye kad

Yazlık konutta fırsat

Yazlık konutta fırsat zamanı

Yazlık konut pazarındaki hareketlilik artarken, özellikle Ege ve Akdeniz kıyılarında hızla yükselen yazlık siteler hem konut üreticisi hem de birey konut yatırımcısı için cazip fırsatlar sunuyor.

Rus milletvekilleri Türkiye de

Rus milletvekilleri Türkiye'de 20 yazlık birden aldı

Rusya Federasyonu Parlamentosu'nun 20 milletvekili birden Türkiye'de yazlık sahibi oldu. Vekillerin yazlığı nerede? Nasıl aldılar? Türkiye'deki site komşuları ağırlıklı olarak hangi milletlerden?


Burhaniyede yazlık

Burhaniyede

Bundan iki yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasında ‘villa’ polemiği yaşanıyordu. Konu CHP olunca ucundan, kıyısından mutlaka tartışmalara giren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek , gündeme ‘bomba’ gibi bir iddia attı. Kılıçdaroğlu ’na, “Senin havuzlu villan var mı, yok mu? Sen açıklamazsan ben açıklayacağım” diye seslendi. 

Gökçek’in topa girmesi tartışmanın boyutunu değiştirmişti. Bir memur emeklisi olan Kemal Kılıçdaroğlu ’nun ‘havuzlu villa’yı nasıl alabileceği üzerine yorumlar yapılıyordu. Cevap gecikmedi. Kılıçdaroğlu , Gökçek’in iddia ettiği ‘havuzlu villa’nın Burhaniye’de kooperatif evi olduğunu ve bunu mal beyanında bildirdiğini açıkladı. 

Şu sıralar siyasetin gündeminde yok. Seçime doğru muhtemelen yine ısıtılır. Yine de merak ettik: Kemal Kılıçdaroğlu ’nun ‘havuzlu villa’sı ne oldu? Deniz Zeyrek ve Yurdagül Şimşek’le birlikte Kemal...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss