X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

bursada yıkılan

bursada yıkılan evler

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde sosyal donatı alanlarından mahrum kalan Yavuzselim Mahallesi’ne 4 katlı bir bina yıkılarak meydan yapılacak. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, binanın kamulaştırılarak yıkıldığını bildirdi...

Sakarya daki prefabrik evler

Sakarya'daki prefabrik evler kaldırılıyor!

17 Ağustos 1999 Marmara depreminde Sakarya’da evleri yıkılan depremzedeler için Dernekkırı ve Alancuma bölgelerine kurulan prefabrik evler, depremin 14. yıl dönümünde kaldırılıyor. 14 yıldır tüm uğraşlarına rağmen prefabrikler tamamen kaldırılamamıştı...

Recep Tayyip Erdoğan:

Recep Tayyip Erdoğan: Bin 474 afet konutunu teslim ettik!

Erdoğan: Depremde yıkılan evler, ocaklar dedik ki daha güzeliyle, yeni, yepyeni, modern bir şekilde inşa edilecek. Nihayet 7 Kasım’da TOKİ tarafından sadece sekiz ay gibi bir sürede kullanıma hazır hale getirdik...

Yakut Evler‘de 125

Yakut Evler‘de 125 bin YTL‘ye 127 metrekare konut

Çuhadaroğlu Holding, tarafından İstanbul Beylikdüzü Yakuplu'da yapılan Yakut Evler'de 2+1, 3+1 normal dairelerle 3+1 ve 5+1 çatı dubleks seçenekleri bulunuyor.

Sarı Evler`de 97

Sarı Evler`de 97 metrekare konut 118 bin YTL

İntaş A.Ş.'nin, Sarıgazi'de inşa ettiği Sarı Evler'de büyüklükleri 97 metrekare ile 205 metrekare arasında değişen 4 tip daire 118 bin YTL ile 316 bin YTL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Sarıgazi nin Yeni Gözdesi:

Sarıgazi'nin Yeni Gözdesi: Sarı Evler

Sarıgazi'de yer alan Sarı Evler 73 bin metrekare alan üzerinde kuruluyor. Toplam 30 blokta 720 daireden oluşan projede konut fiyatları 118 bin YTL'den başlıyor.

Sarıgazi nin yeni gözdesi:

Sarıgazi'nin yeni gözdesi: Sarı Evler

Sarıgazi'de yer alan Sarı Evler 73 bin metrekare alan üzerinde kuruluyor. Toplam 30 blokta 720 daireden oluşan projede konut fiyatları 118 bin YTL'den başlıyor.

Sincap Evler de ilk

Sincap Evler'de ilk anahtarlar veriliyor

Ünal inşaat tarafından Tekirdağ'a bağlı Istranca'da yapımına başlanan 'Sincap Evler' projesinin birinci etabında anahtar teslimler 15 Eylül'de başlıyor.

87 bin dolara

87 bin dolara Elegan Evler'de

Hatipoğlu İnşaat tarafından Kurtköy'de yapımı süren 'Elegan Evler' projesi, 87 bin 600 dolar ile 213 bin 600 dolar arasında değişen fiyatlarla müşterilerine hem akıllı hem de kendi konforunu tasarlama imkanı sunuyor.


bursada yıkılan evler

bursada yıkılan


Bursa Büyükşehir Belediyesi, Yavuzselim Mahallesi’ndeki çalışmalara hız verdi. Geçen yıl Yavuzselim Mahallesi’ndeki BUSKİ’ye ait su deposunun bulunduğu alanı parka dönüştüren ve yaklaşık 3 bin metrekarelik alanı çocuk oyun alanı, yürüyüş yolları ve rekreasyon alanı olarak mahalleye kazandırılan Büyükşehir Belediyesi, şimdi de bölgeye meydan kazandırmak için çalışmaları başlattı. Mahallenin merkezi noktasında bulunan 4 katlı bir binayı kamulaştıran Büyükşehir Belediyesi, yıkım çalışmalarını başlattı.


Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, beraberindeki Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin ile birlikte yıkım çalışmalarını yerinde inceledi. Tüm ilçelerin daha yaşanabilir olması amacıyla her geçen gün farklı projeler geliştirdiklerini dile getiren Başkan Altepe, "Yavuzselim Mahallemiz de Yıldırım’da çarpık yapılaşmanın en yoğun olduğu bölgelerden biri. Burada da gençlerimiz için spor alanı, mahalle sakinleri için de yeşil alan ve meydan...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss