c25

c25 beton

Fercan Yavuz, 5 yıldan bu yana yapılan binalarda C25'in altında beton kalitesine izin verilmediğini söyledi

Silva Villaları Essa

Silva Villaları Essa Çekmeköy'de 1 milyon 100 bin dolara!

Her iki köprüye de 15 kilometre mesafede yer alan Silva Villaları, radya temel üzerine C25 beton kullanılarak inşa edildi. Villaların tümünün zemin katında geniş cam sürgülü kapılarla bahçeye açılan 65 metrekare salon ve 21 metrekare mutfak alanları bulun

C25 in altında beton

C25'in altında beton kullanımına izin yok!

Fercan Yavuz, 5 yıldan bu yana yapılan binalarda C25'in altında beton kalitesine izin verilmediğini söyledi

Beton 2008 Fuarı

Beton 2008 Fuarı İstanbul Fuar Merkezi'nde başlıyor

Beton 2008 Fuarı, hazır beton, agrega ve inşaat sektörlerini buluşturuyor.

Çimko Çimento ve

Çimko Çimento ve Beton Sanayi, Barbetti ile ortak oldu

Sanko Holding bünyesindeki Çimko Çimento ve Beton Sanayi A.Ş, İtalyan Cementerie Aldo Barbetti ile ortaklık anlaşması imzaladı.

THBB: Hazır beton

THBB: Hazır beton üretimi 2007 yılında yüzde 5.13 arttı

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) hazır beton sektörüne yönelik araştırmasının sonuçlarını açıkladı.

2008 de çimento ve

2008'de çimento ve hazır beton fiyatları düştü

İMSAD Başkanı Orhan Turan, çimento ve hazır beton fiyatında geçen yıla oranla düşüş yaşandığını, birçok ürün grubunda ise geçen yıla göre fiyat değişikliği olmadığını, bazı ürün gruplarında ise fiyatların geçen senenin de altında olduğunu belirtti.

Hazır beton üretimi

Hazır beton üretimi 2008'de yüzde 5 düşer

THBB Ayhan Paksoy, 2007 yılında hazır beton üretiminin önceki yıla oranla yüzde 5,13 artış gösterdiğini, ancak inşaatların azalması dolayısıyla 2008'de yüzde 5 oranında düşüş beklendiğini söyledi.

Hazır beton denetlenmiyor

Hazır beton denetlenmiyor !

Eyvah!!! Türkiye'de hazır betonun denetlenmediği ortaya çıktı. 717 beton üretim tesisi faaliyet gösterirken sadece 240'ı Kalite Güvence Sistemi'ne sahip.


c25 beton

c25

İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Başkanı Fercan Yavuz, 5 yıldan bu yana yapılan binalarda C25'in altında beton kalitesine izin verilmediğini söyledi

'Fabrikalar, yatırım için en cazip yer'

Şehirde yabancı yatırımcıların ilgi göstereceği nadir yerlerden birinin fabrikalar bölgesi olduğunu kaydeden Yavuz, "Burada tescilli yapılar var. Tabiat ve Kültür Varlıklarını Koruma Kurulu'ndan izin alınması azım. Orada ciddi bir imar problemi var" dedi.

İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Başkam Fercan Yavuz, en önemli faakyetlerinin mesleki denetim olduğunu söyledi. 1999 depremlerinin acı bir tecrübe olduğunu kaydeden Yavuz, eğitim faaliyetlerine hız verdiklerini ve üyeleri için sürekli eğitim programı düzenlediklerini ifade etti. Türkiye'de yapı denetimi başlamadan önce, büyük eksiklik olduğunu gördükleri denetim konusuna el attıklarım belirten Yavuz, yapının fenni mesulü, odadan bir temsilci ve belediyeden bir görevliyle Eskişehir'deki...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss