X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

çanakkale loft nar

çanakkale loft nar evleri

Plast&Form, İstanbul'da yaşayan önemlibir kesimi Çanakkale'ye çekmeyi hedefliyor

TOKİ Çanakkale de 960

TOKİ Çanakkale'de 960 konut yaptıracak

TOKİ Çanakkale Kepez'de 960 konut yaptıracak. İhale kapsamında 24 derslikli ilköğretim okulu, 24 derslikli lise, cami, ticaret merkezi, anaokulu, sağlık ocağı, genel altyapı ve çevre düzenlemesi işleri yer alıyor.

TOKİ`den Çanakkale`ye kentsel

TOKİ`den Çanakkale`ye kentsel yenileme

Çanakkale Belediyesi ve TOKİ işbirliğiyle, il merkezinde hayata geçirilecek 'Çanakkale Merkez Kentsel Yenileme Projesi' kapsamında, 46 bin metrekaresi konut alanı, 10 bin metrekaresi ticaret alanı olacak yeni bir imar düzenlemesi yapılacak.

TOKİ‘den Çanakkale‘ye kentsel

TOKİ‘den Çanakkale‘ye kentsel yenileme

Çanakkale Belediyesinin başlattığı Çanakkale Merkez Kentsel Yenileme Projesi kapsamında, kentteki dönüşüm ve yenilemeye ihtiyaç duyulan alanların tespit edildiği; bu amaçla Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile işbirliği yapıldığı belirtildi.

Çanakkale de köprü nereye

Çanakkale'de köprü nereye yapılacak?

Çanakkale boğaz köprüsü Asya'da Sarıçay ile Avrupa kıtasında Kilitbahir arasında kurulacak. Çanakkale'ye boğaz köprüsü fikri, ilk kez 32 yıl önce 1975 yılında ortaya atıldı. 1984 yılında projeler hazırlanmaya başladı.

Levent Loft a 22

Levent Loft'a 22 katlı kardeş geliyor

Türkiye'nin loft konseptli ilk projesine talep yoğun olunca hemen arkasına ikincisi yapılmaya başladı. Levent Loft'un ortağı Akfen'in patronu Hamdi Akın, "Bu işten çok keyif aldım. Birinci sınıf arsa bulduğum sürece devam ederim" diyor.

Colins ve Loft tan

Colins ve Loft'tan sonra gayrimenkulle büyüyor

Colin's ve Loft markalarıyla tekstil sektöründe gerçekleştirdiği büyümeyi, gayrimenkul sektörüne kaydıran Eroğlu Holding, şimdi Ümraniye'de konut ve ofis Sarıyer'de villa, Beylikdüzü'nde konut, Bursa'da konut ve işyeri, Tekirdağ, Beylikdüzü ve Merter'de a

Çanakkale Seramik yeni

Çanakkale Seramik yeni serisini tanıttı

Çanakkale Seramik&Kalebodur, ürün serilerini, mimar, mühendis ve müteahhitlerden oluşan Antalyalı sektör profesyonelleri ile buluşturdu.

İstanbul, İzmir, Antalya,

İstanbul, İzmir, Antalya, Çanakkale ve Balıkesir'de satılık 9 arsa

İstanbul, İzmir, Çanakkale ve Balıkesir'de Milli Emlak Müdürlüklerinin satışa çıkardığı son 9 arsa! Kaç metrekare? Tahmini bedeli ne kadar? İhaleleri ne zaman?


çanakkale loft nar evleri

çanakkale loft nar

Köprü projesinin yeniden gündeme gelmesi ile birlikte yatırımcıların ilgi alanına giden Çanakkale, yeni konut projeleri ile dikkat çekiyor.  Bugün Çanakkale'de biten ve inşası devam eden onlarca konut projesi var; ancak, şehrin ilk “konsept” ve “lüks” projelerinin mimarı 25 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Plast&Form.
Şirket, 2002'den bu yana Çanakkale'de 13 konut projesine imza attı

Çanakkale, günümüzde konut yatırımı için en cazip illerden biri haline geldi. Yeni köprü projesinin gündeme gelmesi ile birlikte Çanakkale, bölgenin en dikkat çeken kentlerinden biri oldu. Bu değişimlere paralel olarak kentte yeni konut yatırımları hız kazandı. Bugün Çanakkale'de biten ve inşası devam eden onlarca konut projesi var. Ancak, şehrin ilk “konsept” ve “lüks” projelerinin mimarı 25 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Plast&Form. 2002'den bugüne yalnızca Çanakkale'ye...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss