X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

çanakkalede satılık

çanakkalede satılık yazlık

Çanakkale Küçükkuyu Port 'ta fiyatlar 275 bin liradan başlıyor, anahtar teslimleri hemen gerçekleşen Küçükkuyu Port Evleri 17 blok halinde yükseliyor. Projeden banka kredisi imkanı ile konut sahibi olmak mümkün...

Büyükçekmece satılık ev

Büyükçekmece satılık ev fiyatları 2013!

İstanbul'un yazlık mekanı olarak bilinen Büyükçekmece'deki satılık ev fiyatlarını araştırdık. Büyükçekmece satılık ev fiyatları ikinci ellerde 103 bin TL'den yeni binarda ise 250 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İşte Büyükçekmece satılık ev fiyatları...

Golden Panorama Yazlık

Golden Panorama Yazlık Sitesi'nde 140 bin TL'ye!

21 blokta 126 konuttan meydana gelen Golden Panorama Yazlık Sitesi'nde 42 adet satılık konut bulunuyor

Bodrum Bitezde icradan

Bodrum Bitezde icradan satılık yazlık! 2.1 milyon TL'ye!

Bodrum 1. İcra Müdürlüğü Bitezdeki 1.290 metrekare incir bahçesi içindeki yazlığı satmak için hareket geçti. Yapılan açıklamalara göre tahmini fiyat olarak 2 milyon 100 bin lira istenen yazlığın satış tarihi 10 Ocak 2012...

Gaziantep te icradan 933

Gaziantep'te icradan 933 bin TL'ye satılık yazlık ev!

Gaziantep 4. İcra Müdürlüğü, Gaziantep İli, şžehitkamil İlçesi, Sam Mezrası, Büyükpınar Köyü, Derebağ Mevkii, 829 parselde yer alan 6 bin 860 metrekare alanlı yazlık ev vasıflı taşınmazı satışa sunuyor

Antalya da 22 bin

Antalya'da 22 bin TL'ye satılık yazlık arsalar!

Antalya Dağbeli'nde 22 bin TL'ye arsa satılıyor

Dikkat! Maliyeciler satılık

Dikkat! Maliyeciler satılık avında

Adana'da emlak sektöründeki vergi kaçağının önüne geçmeye çalışan vergi dairesi denetmenleri, müşteri gibi davranarak satılık ilanlarındaki konut ve iş yerlerini arayıp, gerçek fiyatları belirliyor.

Rus milletvekilleri Türkiye de

Rus milletvekilleri Türkiye'de 20 yazlık birden aldı

Rusya Federasyonu Parlamentosu'nun 20 milletvekili birden Türkiye'de yazlık sahibi oldu. Vekillerin yazlığı nerede? Nasıl aldılar? Türkiye'deki site komşuları ağırlıklı olarak hangi milletlerden?

Sahibinden satılık

Sahibinden satılık adalar!

Yanlış duymadınız. Türkiye'de satış masasında olan 4 ada bulunuyor. Hangi adalar satılık? Fiyatı ne kadar? Ada sahibi olan milyarderler kimler?


çanakkalede satılık yazlık

çanakkalede satılık


Nuhoğlu ve Gülsa İnşaat ortaklığıyla inşa edilen Küçükkuyu Port 'ta satış süreci devam ediyor. 17 blok halinde yükselen proje 204 konuttan meydana geliyor.


Çanakkale Küçükkuyu Port Evleri 24 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor. Projede minimum fiyat  275 bin lira olarak belirlendi.


Küçükkuyu Port 'ta yer alan konutlar 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon, bahçe katı, ara kat ve çatı dubleksi olarak tasarlandı.


Küçükuyu Port fiyatları:

2 oda 1 salon daireler 275 bin TL'den, 

3 oda 1 salon daireler 379 bin TL'den, 

4 oda 1 salon daireler 399 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.


Çanakkale Küçükkuyu Port projesinde yer alan konutların alanları 82 metrekare ile 182 metrekare arasında değişiyor. Projenin anahtar teslimleri hemen gerçekleşiyor.


Denize sıfır konumda yükselen Küçükkuyu Port...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss