Cercle

Cercle d’Orient

Beyoğlu müdavimleri arasında son günlerde eski Büyük Kulüp binası ve Yeşilçam Sokağı'nın ne olacağına ilişkin farklı söylentiler dolaşıyor

Emek Sineması davasında

Emek Sineması davasında bilirkişi hamlesi!

Mimarlar Odası Büyükkent Şubesi'nden yapılan son açıklamaya göre Kamer İnşaat yükleniciliğinde gerçekleşecek olan Emek Sineması ve Serkildoryan (Cercle d'Orient) binalarını kapsayan yenileme projesinin görüldüğü İstanbul 9. İdare Mahkemesi verdiği bir ara

Cercle d Orient in yerine

Cercle d'Orient'in yerine AVM yapılacak!

Posta gazetesinden Hakan Çelik, Emek Sineması'nın kapatılmasını köşesine taşıdı

Cercle d Orient in binası

Cercle d'Orient'in binası restore edilecek

Tarihi Cercle d'Orient (Türkçe'de Serkldoryan) binasının komple restorasyonunu ile ilgili ortalıkta bilgiler dolaşıyor

Palma D oro da 185

Palma D'oro'da 185 bin YTL'ye!

Taşdelen'de projelendirilen Palma D'oro'da konut fiyatları 185 bin YTL ile 265 YTL arasında değişiyor.

Konutta en düşük

Konutta en düşük kredi Ziraat'ta

Konut kredisinde en düşük faiz oranı Ziraat Bankası'nda. Ziraat Bankası'nın aylık faiz oranı yüzde 1,30. Hangi bankanın? Faiz oranı ne?

Palma D`oro`da 137

Palma D`oro`da 137 bin YTL`den başlayan fiyatlarla

Taşdelen'de inşaatına başlanan Palma D'oro 152 konuttan oluşuyor. 58 adeti satılan projede fiyatlar 137 bin YTL'den başlıyor ve 195 bin YTL'ye kadar yükseliyor.

Doğan Holding D

Doğan Holding D Yapı Reel Estate`yi alacak

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş., Romanya'da kurulu D-Yapı Reel Estate, Investment and Construction S.R.L. unvanlı şirketin sermayesini temsil eden payların tamamını satın alacağını duyurdu.

Ä°kinci el konut

İkinci el konut fiyatları düşüyor

Konut piyasasında beklenen canlılığın yaşanmaması fiyatlara da yansıyor. İstanbul ve İzmir'de çok sınırlı olan artışlara rağmen Ankara, Bursa ve Antalya'da fiyatlar geriliyor. Yaklaşan kış aylarında daha da fazla düşmesi beklenen fi


Cercle d’Orient

Cercle

Söylentilere son naktayı koyuyoruz. Teknik detayları anlatıyoruz. Cercle D'orient ve Yeşilçam Sokağı'nda bulunan Emek, İpek ve Düye Sineması'nın bulunduğu parseller için İstanbul Yenileme Alanları Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Bölge Kurulu'na başvuru yapıldı. Projenin rölevesi ve restorasyon projesi onaylandı. Projenin çekirdiği olan eski Büyük Kulüp binası 1. Grup Kültür Varlığı olarak onaylı. Buna göre dış cephesi ve içi aynen korunacak. Özellikle dış cephesi temizlenecek. Projedeki dükkanlar aslına uygun olarak elden geçirilecek. Üst katlar ise turizm amaçlı kullanıma açılacak. Yani otel ve konferans ve toplantı salonları haline dönüştürülecek. Yeşilçam Sokağı'nın en önemli simgesi Emek Sineması.

İpek Sineması ise 2. Grup Kültür Varlığı olarak kabul ediliyor. Cephe aynen korunacak. İç cephede ise bir dizi değişiklikler yapılabilecek.
 
Emek Sineması'nda En alttaki 875...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss