cerkezköy alman

cerkezköy alman firmalari

Yabancı yatırımcılar sayıları hızla artan alışveriş merkezlerinden sonra müstakil satış noktalarından oluşan "perakende parklar" için geliyor

Burj Dubai yi 45

Burj Dubai'yi 45 milyon dolara Türkiye'den pompalayacak

Burj Dubai'nin tedarikçisi Alman Putzmeister, Türkiye'de üretim tesisi kurdu. Çerkezköy'de yer alan ve yıllık 500 adetlik üretim kapasitesine sahip olan fabrika 100 bin metrekarelik araziye inşa edildi..

Çerkezköy de 92 bin

Çerkezköy'de 92 bin YTL'ye

AA Group, Çerkezköy'de eski evini verene 107 metrekare 2+1 daire veriyor.

Çerkezköy Kapaklı Belediye

Çerkezköy Kapaklı Belediye Başkanlığı arsa satacak

Tekirdağ Çerkezköy Kapaklı Belediyesi Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan 8 bin 672 metrekare arsayı kapalı zarf teklif usulü ile satacak.

Narin Park`ta 350

Narin Park`ta 350 YTL taksitle Çerkezköy`de lüks konut

İstanbul'un yeni gelişme bölgesi Çerkezköy'de Martı Gayrimenkul Yatırım ortaklığı tarafından inşa edilen projede konutların fiyatı 65 bin 888 YTL'den başlıyor.

Narin Park tan Çerkezköy e

Narin Park'tan Çerkezköy'e kasaba

Martı GYO, Çerkezköy'e 3 bin konutluk kasaba kuracak.

Martı dan Çerkezköy e 3

Martı'dan Çerkezköy'e 3 bin konutluk Narin Park

NARİN Tekstil'in 436 bin metrekarelik arazisi üzerinde yer alacak olan toplam 3 bin konutu ve alışveriş merkezi ile çok çeşitli sosyal yaşam ünitelerini kapsayan Narin Park ile yeni bir ilke imza atılıyor. Çerkezköy'ün en merkezi yerinde adeta yeni bir ka

 Alman dan Gebze ye 128

'Alman'dan Gebze'ye 128 dairelik proje geliyor

Gebze'de inşa edilen Gök Deniz Konutları 128 daireden oluşuyor. Alman İnşaat tarafından hayata geçirilen projede fiyatlar 99 bin YTL'den başlıyor.

Arsa yatırımın yükselen

Arsa yatırımın yükselen yıldızı Çerkezköy

Çerkezköy sanayisi, planlı altyapısı ve düzenli gelişimiyle ülkemizin yükselen yıldızı oldu. Bundan 10 yıl öncesine kıyasla müthiş bir gelişim süreci yaşamış bir bölge.


cerkezköy alman firmalari

cerkezköy alman

Alman, İsviçreli ve Hollandalı yatırımcılar uluslararası emlak danışmanlık firması Amerikan CB Richard Ellis firmasının Türkiye ofisinin kapısını yeni "perakende park" konseptini hayata geçirmek için aşındırmaya başladı. Geçtiğimiz hafta bir grup Alman ve İsveçli yatırımcıyı ağırlayan CB Richard Ellis firması yarın da 30 büyük ve orta ölçekli Hollandalı yatırımcılara ev sahipliği yapacak.

Maliyeti daha ucuz

Türkiye'de yatırım alanları değerlendirecek, Türkiye'deki ekonomik havaya bakacak olan firmaların özellikle Avrupa'da "retail park" diye bilinen şehir dışında ama şehre yakın arsa ve yapım maliyeti ucuz "perakende parkı" konseptine sıcak baktıklarını belirtiyor.

Hatta şu anda müşterileri olan bir ilaç firması, Trabzon'daki 15 bin metrekare arsaları için CBRE'ye perakende park projesini başlatmış bile. İki Alman firması da aynı konsept çerçevesinde gözlerini Çerkezköy'e çevirmişler.

Avrupa ülkelerinde yaygın olan perakende park konseptinin...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss