çeşme

çeşme avm

ETİK Başkan Vekili Bülent Tercan ile TETUSA Yönetim Kurulu Başkanı şžinasi Ertan çalışmaya karşı çıkanlar arasında yer aldı...

7800 Çeşme`nin otoparkı

7800 Çeşme`nin otoparkı plakaları okuyacak!

Çeşme'nin Boyalık koyunda inşa edilen 7800 Çeşme'nin inşaatı şubatta başladı. Projede otopark, plaka okuma sistemi ile çalışıyor ve garaj önüne gelen aracın plakasını okuyan özel sistem ile aydınlatma, ısıtma, perdeler gibi her şey hazır hale geliyor.

Markalardan AVM lerin kirada

Markalardan AVM'lerin kirada yüzde 100 artış talebine isyan

Yeni açılan alışveriş merkezlerindeki (AVM) uçuk kiralar mevcut alışveriş merkezlerinin de yenilenecek kira kontratlarında yüzde 100'ün üzerinde artış talep etmesine neden oldu. Bunun üzerine Tescilli Markalar Derneği ile Birleşmiş Markalar Derneği alışve

AVM lerle büyüyen zincir

AVM'lerle büyüyen zincir sinemalar semt sinemalarına perde kapattırıyor

Birbiri ardına açılan alışveriş merkezleri (AVM) içinde faaliyete geçen sinemalar, semt sinemalarını zorda bıraktı.

Çeşme Alaçatı daki Süzer

Çeşme Alaçatı'daki Süzer Otel satılıyor

Süzer Ailesi'nin İzmir'in Çeşme İlçesi Alaçatı Beldesi'ndeki turizm yatırımlarından 5 yıldızlı Süzer Otel satışa çıkarıldı.

Çeşme nin akıllı evleri

Çeşme'nin akıllı evleri anında ısınacak

Çeşme'nin Boyalık koyunda Şubat 2007'de Çarmıklı, Kalyoncu ve Tamteks Gayrimenkul Ortaklığı tarafından inşaatına başlanan ve Emre Arolat imzasıyla gerçekleştirilen 7800 Çeşme projesi, 49 adet apart üniteden oluşuyor.

400 bin ABD

400 bin ABD doları olana '7800 Çeşme' evi

Çarmıklı, Kalyoncu ve Tamtex İnşaat ortaklığı ile Boyalık koyunda inşa edilen 7800 Çeşme'nin inşaatına Şubat 2007'de başlandı. Farklı bir yaşam tarzı isteyenleri hedefleyen projede fiyatlar 400 bin dolardan başlıyor.

Abramoviç Çeşme de 17

Abramoviç Çeşme'de 17 milyon dolara arsa satın aldı

Dünyanın en zengin 16'ncı ve Rusya'nın en zengini konumundaki Roman Abramoviç, geçen ay teknesiyle geldiği İzmir'in Çeşme'de Çiftlikköy'deki Kum Beach'i satın aldı.

Norveçliler e Çeşme de 50

Norveçliler'e Çeşme'de 50 milyon metrekare arazi verildi

Norveçli emeklilerin yaşaması için Maliye Bakanlığı Çeşme'de 50 milyon metrekare arazi tahsis etti. Arazinin imar planları Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılıyor.


çeşme avm

çeşme

çeşme Belediyesi'nin, daha önce 50 dükkan inşa ettiği Ilıca'daki arazisine, bir de alışveriş merkezi yaptırmak için harekete geçmesinin ardından, turizmcilerle Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu arasında başlayan tartışma sürüyor. Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamacılar Birliği (ETİK) Başkan Vekili Bülent Tercan, TETUSA Yönetim Kurulu Başkanı şžinasi Ertan ve çeşme Esnaf Odası Başkanı Mustafa Cenger termal kaynakların bulunduğu bölgeye AVM yapılmasının yanlış olduğunu söyledi. Tütüncüoğlu ise, 'Termal kür merkezi de kuracağız. Projeyi istemeyenler siyaset yapıyor' dedi.

POZİTİF ENERJİ
Termal kür merkezi projesinin çeşme'de turizmi 12 aya çıkaracağını dile getiren Tercan, AVM'nin ilçeye yararı olmayacağını savundu. Osmanlı'dan bu yana şifalı termali olan Ilıca'da gürültü kirliliği getirecek olan ve bölge esnafına büyük zarar verecek olan alışveriş merkezinden vazgeçilmesi gerektiğini belirterek, 'Biz kentsel pazarlama uzmanlarına...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss