çorlu derin mavi

çorlu derin mavi evleri

Çorlu'da inşa edilen Royal Park Evleri'nde metrekare fiyatları ortalama 1000 TL olarak sabitlendi

Mavi Su Evleri nde

Mavi Su Evleri'nde yüzde 10 indirim

240 bin ile 280 bin YTL arasındaki fiyatlardan satılan Mavi Su Evleri'nde peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılıyor. Projede ayrıca düzenlenen kampanya ile esnek ödeme seçenekleri de sunuluyor

Mavi Su Evleri nde

Mavi Su Evleri'nde yüzde 10 indirim

240 bin ile 280 bin YTL arasındaki fiyatlardan satılan Mavi Su Evleri'nde peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılıyor. 174 daireden oluşan konutlarda yüzme havuzu ve fitness salonu da var.

TOKİ Çorlu‘ya hastane

TOKİ Çorlu‘ya hastane yapacak

TOKİ, Tekirdağ Çorlu'ya 300 yataklı devlet hastanesi inşaatı için ihale açtı.

1 milyonluk Çorlu ya

1 milyonluk Çorlu'ya dev alışveriş merkezi yapıyor

Propa İnşaat, Ankaralı Prokon ve Ekon'la Çorlu'ya Trakya'nın en büyük alışveriş merkezini yapıyor. 90 bin metrekarelik alanda inşa edilecek alışveriş merkezinde dört yıldızlı bir de otel bulunacak.

İngiliz Sülün Osman ın

İngiliz Sülün Osman'ın oyunu Çorlu'ya yaradı

Bodrum'da yabancıya ilk konutu satan Özçelik Grubu, İngiliz emlak dolandırıcıları artınca soluğu Çorlu'da aldı. Şimdi 680 konutla Trakya'nın en büyük projesini yapıyor.

Divan, Çorlu ya 15

Divan, Çorlu'ya 15 milyon dolarlık şehir oteli yapacak

KOÇ Holding Turizm Grubu şirketlerinden Divan, "şehir otelciliği'' alanında "gerçek business class'' konsepti ile başlattığı büyüme sürecini, 2009 yılı sonlarında hizmete açmayı planladığı Divan Hotel Çorlu ile sürdürecek.

Önderler, mavi bayraklı

Önderler, mavi bayraklı plajda Bergamot Residence'yi yapıyor

20 dairelik Bergamot Residence Bodrum'un en uzun mavi bayraklı plajında inşa ediliyor.

Çorlu da satılık 2

Çorlu'da satılık 2 arsa

Çorlu Mal Müdürlüğü Eski Bağlar ve Nusratiye'de 2 araziyi satışa çıkardı. Çorlu Türkiye genelinde emlak yatırımında yüksek prim vaat eden yerleşim birimleri arasında yer alıyor.


çorlu derin mavi evleri

çorlu derin mavi

Royal Park Evleri'nin ikinci etabında kasım ayı sonuna kadar sürecek bir kampanya başlatıldı. Kampanya dahilinde metrekare fiyatları ortalama 1000 TL olarak sabitlendi. Dinamik Group projenin inşaatına 2006 yılının haziran ayında başlamıştı. Projenin ilk etabı 2008 yılının kasım ayında tamamlandı ve konutlar sahiplerine teslim edildi. İkinci etapta bulunan konutlar ise önümüzdeki aralık ayının sonunda sahiplerini bulacak.

Royal Park Evleri'nde 2+1'ler 98, 109 ve 120 metrekare, 3+1'ler ise 145 metrekare olarak inşa ediliyor. 3 bin 200 metrekarelik arsa üzerinde 2 blokta 60 konut bulunuyor. Projenin toplam inşaat alanı 10 bin 900 metrekare. Konut fiyatları ise 99 bin TL'den başlıyor, 145 bin TL'ye kadar yükseliyor. Şu ana kadar 46 konutun satışı tamamlandı.

Çorlu'nun merkezinde yükselen projede Orion ve Kipa alışveriş merkezlerine, bankalara ve...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss