demirhanlar

demirhanlar mağaza

Seramik, banyo mobilyaları, armatür ve duş takınılan, küvet ve kompakt sistemleri, duşa kabinler, banyo ve mutfak aksesuarları satışı gerçekleştiren Demirhanlar Seramik, dördüncü satış mağazasını Yalova'da açmaya hazırlanıyor.

Vodafone, 850 mağaza

Vodafone, 850 mağaza hedefliyor

Vodafone, Türkiye genelinde son 2 ayda 40 yeni mağaza açarak satış noktası sayısını 810'a yükselttiğini ve Nisan ayına kadar 40 yeni mağaza daha açacağını açıkladı.

BİM den 350 yeni

BİM'den 350 yeni mağaza

BİM, bu yıl 350 yeni mağaza daha açmayı hedefliyor.

Electro World de krizde

Electro World'de krizde 5 mağaza

İngiliz elektronik perakendecisi DSG International (DSGI), Electro World markasının Türkiye'de uyguladığı mega mağaza konseptini İngiltere'ye taşıdı.

Vatan Bilgisayar dan 5

Vatan Bilgisayar'dan 5 yeni mağaza daha

Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Vatan, Vatan Bilgisayar'ın 5 yeni mağaza açacağını söyledi.

Aydınlı yurtdışında 30

Aydınlı yurtdışında 30 mağaza açacak

Aydınlı Grup, Rusya, Romanya, Kazakistan ve Ukrayna'ya, 30 mağaza açacak.

Tesco Kipa `yeşile

Tesco Kipa `yeşile dost mağaza' üzerinde çalışıyor

Tesco Kipa Kurumsal İlişkiler ve Hukuk Direktörü Yılmaz Attila, ''yeşile dost mağaza'' üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Koçtaş, 60 milyon

Koçtaş, 60 milyon dolara 6 mağaza açacak

Koç Grubu ve İngiliz Kingfisher'ın ortaklığındaki ev geliştirme, yapı market zinciri Koçtaş, bu yıl 60 milyon dolara 6 yeni mağaza açacak.

Praktiker, 150 milyon

Praktiker, 150 milyon Euro yatıracak mağaza sayısını 5 yılda 2'ye katlayacak

Türkiye'de 10 yılda 100 milyon Euro'luk yatırım yapan ve 10 mağaza açan Praktiker, 5 yıl içinde 150 milyon Euro'luk yeni yatırım planlıyor.


demirhanlar mağaza

demirhanlar
Seramik, banyo mobilyaları, armatür ve duş takınılan, küvet ve kompakt sistemleri, duşa kabinler, banyo ve mutfak aksesuarları satışı gerçekleştiren Demirhanlar Seramik, dördüncü satış mağazasını Yalova'da faaliyete geçirmeye hazırlanıyor. Demirhanlar Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Demirhan, gelecek yıl açmayı planladıkları yeni mağazaları için 800 bin TL'lik yatırım yapacaklarını bildirdi.
Gebze'de 2002 yılında kurulan Demirhanlar Seramik, bugün itibarıyla Gebze'de iki ve İstanbul Küçükbakkalköy'de bir olmak üzere üç satış mağazasıyla faaliyetlerine devam ediyor. Kütahya Seramik, Seranit (Granit Seramik), Kale Seramik, Duravit, Toprak Vitrifiye, Orka Banyo Mobilyaları, Pelican Akrilik Küvet ve Duş Sistemleri, Penta Armatür ve Banyo Aksesuarları, Kabinet ve Scaline Duşakabin Sistemleri gibi markalardan oluşan güçlü bir çözüm ortağı portföyüne sahip olduklarını dile getiren Hamza Demirhan, ürünlerini Gebze merkezde bulunan yaklaşık 8 bin...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss