dikilide satılık

dikilide satılık yazlık

Dikili Su Evleri 'nde fiyatlar 225 bin liradan başlangıç gösteriyor, tamamı 3 oda 1 salon villalardan oluşan projenin anahtar teslimlerinin Aralık 2013 'te gerçekleştirilmesi planlanıyor...

Büyükçekmece satılık ev

Büyükçekmece satılık ev fiyatları 2013!

İstanbul'un yazlık mekanı olarak bilinen Büyükçekmece'deki satılık ev fiyatlarını araştırdık. Büyükçekmece satılık ev fiyatları ikinci ellerde 103 bin TL'den yeni binarda ise 250 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İşte Büyükçekmece satılık ev fiyatları...

Golden Panorama Yazlık

Golden Panorama Yazlık Sitesi'nde 140 bin TL'ye!

21 blokta 126 konuttan meydana gelen Golden Panorama Yazlık Sitesi'nde 42 adet satılık konut bulunuyor

Bodrum Bitezde icradan

Bodrum Bitezde icradan satılık yazlık! 2.1 milyon TL'ye!

Bodrum 1. İcra Müdürlüğü Bitezdeki 1.290 metrekare incir bahçesi içindeki yazlığı satmak için hareket geçti. Yapılan açıklamalara göre tahmini fiyat olarak 2 milyon 100 bin lira istenen yazlığın satış tarihi 10 Ocak 2012...

Gaziantep te icradan 933

Gaziantep'te icradan 933 bin TL'ye satılık yazlık ev!

Gaziantep 4. İcra Müdürlüğü, Gaziantep İli, şžehitkamil İlçesi, Sam Mezrası, Büyükpınar Köyü, Derebağ Mevkii, 829 parselde yer alan 6 bin 860 metrekare alanlı yazlık ev vasıflı taşınmazı satışa sunuyor

Antalya da 22 bin

Antalya'da 22 bin TL'ye satılık yazlık arsalar!

Antalya Dağbeli'nde 22 bin TL'ye arsa satılıyor

Dikkat! Maliyeciler satılık

Dikkat! Maliyeciler satılık avında

Adana'da emlak sektöründeki vergi kaçağının önüne geçmeye çalışan vergi dairesi denetmenleri, müşteri gibi davranarak satılık ilanlarındaki konut ve iş yerlerini arayıp, gerçek fiyatları belirliyor.

Rus milletvekilleri Türkiye de

Rus milletvekilleri Türkiye'de 20 yazlık birden aldı

Rusya Federasyonu Parlamentosu'nun 20 milletvekili birden Türkiye'de yazlık sahibi oldu. Vekillerin yazlığı nerede? Nasıl aldılar? Türkiye'deki site komşuları ağırlıklı olarak hangi milletlerden?

Sahibinden satılık

Sahibinden satılık adalar!

Yanlış duymadınız. Türkiye'de satış masasında olan 4 ada bulunuyor. Hangi adalar satılık? Fiyatı ne kadar? Ada sahibi olan milyarderler kimler?


dikilide satılık yazlık

dikilide satılık


HSL Gayrimenkul imzası ile İzmir Dikili 'de yaşama geçirilen Dikili Su Evleri 'nde satışlar devam ediyor. Proje 3 etap halinde yükseliyor.


İlk etabındaki 28 villanın satışa sunulduğu Dikili Su Evleri 'nde yer alan konutların tamamı 3 oda 1 salon olarak tasarlandı.


Dikili Su Evleri 'nde fiyatlar 225 bin liradan başlıyor, projedeki villaların alanları 120 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor.


Banka kredisi imkanı ile konut sahibi olunabilen Dikili Su Evleri 'nin anahtar teslimlerinin Aralık 2013'te gerçekleştirilmesi planlanıyor.


Salihleraltı Bölgesi 'nde yer alan  Dikili Su Evleri; sahile, termal tesislere, antik kentlere, Dikili merkeze ve Sarımsaklı'ya yakın mesafede yükseliyor.


Telefon : 0232 671 93 10

Web adresi: http://www.dikilisuevleri.com

Ceren...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss