dikmen vadisinde satılık

dikmen vadisinde satılık daire

Ankara Çankaya Dikmen Vadisi 3. etapta 120 metrekare 3+1 ve 100 metrekare 2+1 olan 13 daire kapalı teklif usulüyle satılacaktır...

Ankara Dikmen de 1

Ankara Dikmen'de 1 milyon TL'ye icradan satılık daire!

T.C. Ankara 22. İcra Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesi Dikmen mahallesindeki apartmandaki daireyi 1 milyon TL'den satışa çıkardı. Satış, 26 Haziran 2012 Salı günü 09:30-09:40 saatleri arasında yapılacak

Dikmen Vadisinde kentsel

Dikmen Vadisinde kentsel dönüşüm düğümü çözüldü!

Büyükşehir Belediyesi, Dikmen Vadisi son etapta hak sahiplerinden sonra, tapu tahsis belgesi olmayan gecekondu sahiplerinin de "mağdur edilmeyeceği" ve TOKİden ev sahibi olabileceklerini bildirdi

Dikmen Vadisi nde yıkım

Dikmen Vadisi'nde yıkım yapılması gerginlik yapar!

BDP Mersin Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, Ankara Dikmen Vadisinde Büyükşehir Belediyesinin aldığı yıkım kararının uygulanmasının, gerilim doğuracağını, insanların sağlığının ve hayatının tehlikeye girebileceğini söyledi

Dikmen Vadisi ndeki yıkıma

Dikmen Vadisi'ndeki yıkıma yargı dur dedi

Dikmen Vadililere yaz aylarında gönderilen yıkım tebligatlarına karşı açılan davalar sürerken, Ankara 6. İdare Mahkemesi bir yıkım işlemi hakkında iptal kararı verdi.

Hurriyetemlak.com satılık konut

Hurriyetemlak.com satılık konut portföyü şimdi garantimortgage.com`da!

Hurriyetemlak.com ve Mortgage uzmanı Garanti, satılık ev arayanlar için yeni ve farklı bir hizmet başlattı.

ABD de 2 milyon

ABD'de 2 milyon satılık ev var!

AMERİKA'da yaşanan Mortgage krizi gayrimenkul sektörünü vurdu. Ülkede satılık ev sayısı 2 milyon 70 bine çıkarak Detroit'teki ev sayısına eşitlendi.

Dikkat! Maliyeciler satılık

Dikkat! Maliyeciler satılık avında

Adana'da emlak sektöründeki vergi kaçağının önüne geçmeye çalışan vergi dairesi denetmenleri, müşteri gibi davranarak satılık ilanlarındaki konut ve iş yerlerini arayıp, gerçek fiyatları belirliyor.

Sahibinden satılık

Sahibinden satılık adalar!

Yanlış duymadınız. Türkiye'de satış masasında olan 4 ada bulunuyor. Hangi adalar satılık? Fiyatı ne kadar? Ada sahibi olan milyarderler kimler?


dikmen vadisinde satılık daire

dikmen vadisinde satılık

Ankara Çankaya Dikmen Vadisi 3. etapta 13 daire Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından kapalı zarf usulüyle ayrı ayrı peşin mülkiyet satışı yapılacaktır.


120 metre kare 3+1 ve 100 metrekare 2+1 olan dairelerin muhammen bedelleri 160 bin TL ile 240 bin TL arasında değişiyor.


Gayrimenkullerin satışı 8 Kasım 2012 tarihinde saat 14:00 ile 14:36 arasında Belediye Hizmet binasında Encümen salonunda gerçekleşecektir. Teklif mektuplarının en geç 8 Kasım günü saat 12:00'ye kadar verilmesi şarttır.


Detaylı bilgi için


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss