doğalgaz

doğalgaz ödeme

Elektrik abonelerinin aksine doğalgaz aboneleri borcuna sadık. Gaz aboneleri fatura kesim tarihini takip eden 25 günde borcunu kapatıyor. GAZBİR Başkanı Yaşar Arslan, 10 milyon abonenin yüzde 70’inin zamanında ödeme yaptığını belirtti...

10 milyon aboneden

10 milyon aboneden yüzde 70'i doğalgaz ödemesini zamanında yapıyor!

Elektrik abonelerinin aksine doğalgaz aboneleri borcuna sadık. Gaz aboneleri fatura kesim tarihini takip eden 25 günde borcunu kapatıyor. GAZBİR Başkanı Yaşar Arslan, 10 milyon abonenin yüzde 70’inin zamanında ödeme yaptığını belirtti...

BOTAŞ alınmayan gazın

BOTAŞ alınmayan gazın parasını ödeme riskiyle karşı karşıya

Doğalgaz tüketiminde yüzde 20'ye yakın düşüş olması, kamu şirketi BOTAŞ'ı alınmayan gazın parasını ödeme riskiyle karşı karşıya bıraktı

Konya da Doğalgaz ve

Konya'da Doğalgaz ve 5.Yapı Malzemeleri Fuarı açıldı

Doğalgaz, ısıtma, soğutma, havalandırma, pompa, vana, tesisat, yalıtım, 5. Yapı Malzemeleri, Yapı Teknolojileri ve İş Makinaları fuarı törenle açıldı.

Tepecik Konutları nın ödeme

Tepecik Konutları'nın ödeme tablosu ne?

KİPTAŞ'ın kampanyası 28 Mart'ta bitecek Tepecik Konutları'nda ödeme tablosu ne? Ne kadar peşinat gerekiyor? Aylık taksitler hangi metrekarede? Kaç YTL?

KİPTAŞ Hadımköy II.

KİPTAŞ Hadımköy II. Etap`ta ödeme tablosu ne?

www.emlakkulisi.com bugün satış kampanyası başlayacak olan Hadımköy Konutları II. Etap'ın ödeme tablosunu açıklıyor.

KİPTAŞ Kayabaşı Konutları nda

KİPTAŞ Kayabaşı Konutları'nda ödeme tablosu ne?

ww.emlakkulisi.com, bugün saat 11.00'de düzenlenecek basın toplantısı öncesinde Küçükçekmece'deki KİPTAŞ Kayabaşı Konutları'nın ödeme tablosunu açıklıyor! Ne kadar peşinat isteniyor? Dosya masrafı ne? Aylık taksitler kaç YTL?

Arkeon Evleri nde her

Arkeon Evleri'nde her keseye uygun ödeme kolaylığı var!

Yapı Konut'un inşa ettiği Arkeon Evleri, Euro bazında sıfır faizli ödeme kolaylığının yanı sıra % 25 peşinat ödeyenlere 120 ay vade imkanı sunuyor..

İklimsa dan taksitli ödeme

İklimsa'dan taksitli ödeme seçeneği

İklimsa yaklaşan kış mevsimi için, farklı kombi modelleri ve farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Axess'e özel peşin fiyatına 12 taksit avantajıyla her bütçeye hitap etmeyi amaçlayan İklimsa, sekiz farklı modelde kombi ile kullanım kolaylığı sağlıyor.


doğalgaz ödeme

doğalgaz

Elektrik dağıtım şirketleri her ay 33 milyon abonenin 15 milyonuna ihbarname gönderirken, doğalgaz aboneleri ödemelerini düzenli yapıyor. Türkiye Doğal Gaz Dağıtıcıları Birliği (GAZBİR) Başkanı Yaşar Arslan, 10 milyon abonenin yüzde 70’inin zamanında ödeme yaptığını belirterek, yüzde 22’sinin de gecikmeli olarak faturasını ödediğini kaydetti. Yüzde 7’lik abonenin ihbarnameyi gördükten sonra gazı kesilmeden önce ödemesini yaptığını kaydeden Arslan “Doğalgaz abonelerinin fatura kesim tarihini takip eden 25 gün içinde yüzde 99 gibi büyük bir bölümünün ödeme yaptığı söylenebilir” dedi. STAR’a açıklamalarda bulunan Arslan, doğalgaz dağıtım sektöründe, elektrik dağıtım sektöründeki gibi işin niteliğinden, tekniğinden kaynaklı büyük bir teknik kayıp bulunmadığını ifade etti.


Gazda kayıp elektrik gibi değil


Doğalgazda en büyük kayıpların ölçüm sistemlerinde zamana bağlı olarak oluşan ve faturalanamayan kayıp olduğuna dikkati çeken Arslan, 10...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss