Doğan Demircioğlu Emsan

Doğan Demircioğlu Emsan İlköğretim Okulu Yüzme

Mutfakların köklü ve vazgeçilmez markası Emsan tarafından yaptırılan ve 1985 yılında öğretime başlayan “Doğan Demircioğlu Emsan İlköğretim Okulu”, başarısını yüzme yarışmalarında da gösteriyor

Emsan ın yaptırdığı okuldan

Emsan'ın yaptırdığı okuldan 3 dalda Türkiye şampiyonluğu!

Mutfakların köklü ve vazgeçilmez markası Emsan tarafından yaptırılan ve 1985 yılında öğretime başlayan “Doğan Demircioğlu Emsan İlköğretim Okulu”, başarısını yüzme yarışmalarında da gösteriyor

Aydın Doğan ın ortağı

Aydın Doğan'ın ortağı 'çırak' çıktı

İşadamı Aydın Doğan ile İstanbul'da ortak olarak rezidans inşa eden ABD'li emlak kralı Donald Trump'ın işleri kötüye gitmeye başladı.

Hasan Doğan Spor

Hasan Doğan Spor Tesisleri açılıyor

Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı merhum Hasan Doğan'ın anısına Kastamonu'da yapılacak olan Kuzeykent Hasan Doğan Spor Tesisleri'nin temel atma töreni 17 Martta yapılacak.

Doğan dev araziyi

Doğan dev araziyi MİLPA ile toplamış

Aydın Doğan'ın, golf sahalı süper lüks villa yapmayı planladığı 2 milyon 238 bin m2 dev araziyi MİLPA üzerinden mülkiyetine geçirdiği ortaya çıktı.

Doğan Grubu DD

Doğan Grubu DD Konut'taki payını yükseltti

Doğan Holding, yüzde 23,50 paya sahip olduğu DD Konut Finansman A.Ş'nin sermayesinin yüzde 23,50'sini temsil eden hissenin, Doğan Yayın Holding A.Ş'den satın alınmasına karar verdiğini duyurdu.

Prof. İzzettin Doğan

Prof. İzzettin Doğan gayrimenkule girdi

Alevi kesimin önde gelen isimlerinden, Cem Vakfı Başkanı Prof. Dr. İzzettin Doğan, gayrimenkul sektörüne adım attı.

Doğan Holding D

Doğan Holding D Yapı Reel Estate`yi alacak

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş., Romanya'da kurulu D-Yapı Reel Estate, Investment and Construction S.R.L. unvanlı şirketin sermayesini temsil eden payların tamamını satın alacağını duyurdu.

Türkiye`nin ilk mortgage

Türkiye`nin ilk mortgage finansman şirketi Doğan`dan

BDDK, Doğan Yayın'ın iştiraki DD Konut Finansman'a onay verdi


Doğan Demircioğlu Emsan İlköğretim Okulu Yüzme

Doğan Demircioğlu Emsan

Mayıs ayı içerisinde Marmaris’de yapılan Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda 3 branştaTürkiye Şampiyonu olan okul planlı çalışmanın karşılığını alıyor.

 

1972 yılında kurulan Emsan, eğitime verdiği destekle de dikkat çekiyor. Her geçen yıl kendini yenileyen fonksiyonel ürünleriyle tüketicisinin beğenisini kazanan marka, yüzme yarışmalarına sponsor olarak sadece mutfak ürünleri üreten bir marka olmadığını kanıtlıyor.


14-16 Mayıs 2012 tarihinde Marmariste yapılan Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’na katılan “Doğan Demircioğlu Emsan İlköğretim Okulu” 100 metrede serbest, 50 metrede kelebek ve 50 metrede serbest branşlarında Türkiye şampiyonu olarak bir ilke imza attı. Takım ve ferdi olarak farklı kategorilerde yarışan okul; kadın takımlarının yarıştığı bölümde 19 okul arasında beşinci; erkek takımlarının yarıştığı bölümde ise 30 okul arasından altıncı oldu.bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss