ebru konakları gaziosmanpaşa

ebru konakları gaziosmanpaşa kimin

Validesuyu Konutları Gaziosmanpaşa'da alanları 142 ile 150 metrekare arasında değişen 3+1"ler ise 267 bin TL"ye satılıyor. Projede teslimler Eylül 2011'de başlayacak...

Avrupa Konakları Florya

Avrupa Konakları Florya Nisan 2012'de tamamlanacak!

Avrupa Konutları markasının son durağı Florya oldu. Halkalı, Atakent, Gaziosmanpaşa başta olmak üzere İstanbul'un çeşitli yerlerinde hayata geçirdiği projelerle markalaşan Artaş inşaat, Avrupa Konakları Florya adı altında 80 konaklık yeni bir projeye başl

Yenibosna da yaşam Yasemin

Yenibosna'da yaşam Yasemin Konakları ile değişecek

Pelican Hill, Metroport gibi projelere imza atan Gül, Keleşoğlu ve Mutlu İnşaat, kalitesini ve tarzını Yasemin Konakları'yla Yenibosna'ya taşıyor.

Fildişi Konakları

Fildişi Konakları satışta

İstanbul'un giderek gelişen ve modern bir şehir haline gelen bölgesi Beylikdüzü'nde E-5 karayoluna 800 metre mesafede yepyeni bir yaşam alanı Fildişi Konakları, Century 21 My Life tarafından satışa çıkarıldı.

Kurtköy ün sineması Elit

Kurtköy'ün sineması Elit Yaşam Konakları'nda

Kurtköy'de inşa edilecek 86 bahçeli evden oluşan Elit Yaşam Konakları projesinde açık hava sineması olacak. Elit Yaşam Konakları'nda konutların satış fiyatları 119 bin YTL'den başlıyor. Detayları öğrenmek için tıklayın.

Gül konakları nda fiyatlar,

Gül konakları'nda fiyatlar, 130 bin YTL'den başlıyor vade ne olursa olsun faiz işlemiyor

Samandıra'da yapımına başlanan Gül Konakları'nı 130 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa sunan STK Grup, yüzde 25'i peşin, geri kalanına vade farksız 72 ay taksit uygulayınca, 7 ayda 76 dairenin yüzde 85'ini sattı.

Ataköy Konakları eleman

Ataköy Konakları eleman alacak!

Ataköy Konakları mimar ile personel ve idari işler sorumlusu alacak.

Pera Konakları 1 inci

Pera Konakları 1'inci etapta son dört villa

Sarıyer'deki Pera Konakları'nın 1. etabında son 4 villa kaldı. Projede vilların fiyatı 800 bin dolardan başlıyor.

Pera Konakları nda son

Pera Konakları'nda son 4 villa

Sarıyer İnşaat tarafından başlatılan Pera Konakları Projesi'nin ilk etabı tamamlandı.


ebru konakları gaziosmanpaşa kimin

ebru konakları gaziosmanpaşa

Validesuyu Konutları Gaziosmanpaşa'da inşa ediliyor. 27 bin metrekare arsa üzerine 11 bin metrekare inşaat alanına sahip olan  Validesuyu Konutları, Uğurgül İnşaat tarafından Gaziosmanpaşa Küçükköy"de inşa ediliyor.

Ortak alanlarında basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, açık spor alanları, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna, yetişkin ve çocuk olmak üzere iki adet yüzme havuzu, güneşlenme terasları, 24 saat güvenlik ve kreşin bulunduğu proje, Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne 5 kilometre mesafede yükseliyor.

11 ve 12 katlı 9 blokta 435 konuttan meydana gelen Validesuyu Konutları'nda hemen teslim konutlar olduğu gibi Eylül 2011'de teslim edilecek konutlar da yer alıyor.

Projede alanları 108 ile 115 metrekare arasında değişen 2+1"ler 216 bin TL ila 245 TL"ye, alanları 142 ile 150 metrekare arasında değişen 3+1"ler ise 267 bin...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss