X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

egede satılık

egede satılık araziler

Hükümet, orman vasfını yitirmiş alanların satışı konusunda düğmeye bastı. Aralarında İzmir, Dalaman ve Gümüldür gibi turizm bölgelerinin de bulunduğu arazilerin devrinde öncelik hak sahiplerine verilecek

Parktürk, işletmek üzere

Parktürk, işletmek üzere satılık otopark arıyor!

Parktürk Otopark Yatırımları ve İşletmeleri İnşaat A.şž, işletilmek üzere mevut otoparklar, otopark yatırımına müsait araziler, otopark imarlı satılık arsalar,otopark olarak çalıştırılabilecek kiralık arsalar arıyor

TOKİ den Ankara ve

TOKİ'den Ankara ve İstanbul'da satılık araziler

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Ankara ve İstanbul'da 49 parça araziyi, 24 Mart'ta açık artırma ile satacak.

Sahibine <font color=red>satılık</font>

Sahibine satılık araziler!

2B arazisi üzerinde konutu olanlar, hissesi oranında kentsel dönüşüm projelerinden yararlanacak.

Şanlıurfa da satılık

Şanlıurfa'da satılık araziler

Milli Emlak Genel Müdürlüğü Şanlıurfa'ya bağlı Merkez Kısas Köyü'nde tarla ve arsa, Sırrın Mahallesi'nde arsa ve Atatürk Mahallesi'nde bulunan kargir ev ve avlusunu satışa çıkardı.

Alanya ve Kaş`ta

Alanya ve Kaş`ta Hazine`den satılık araziler

Antalya Defterdarlığı, Hazineye ait, Alanya ve Kaş'a bağlı Kalkan beldesindeki bazı arazileri ihale usulüyle satışa çıkardı.

ABD de 2 milyon

ABD'de 2 milyon satılık ev var!

AMERİKA'da yaşanan Mortgage krizi gayrimenkul sektörünü vurdu. Ülkede satılık ev sayısı 2 milyon 70 bine çıkarak Detroit'teki ev sayısına eşitlendi.

Dikkat! Maliyeciler satılık

Dikkat! Maliyeciler satılık avında

Adana'da emlak sektöründeki vergi kaçağının önüne geçmeye çalışan vergi dairesi denetmenleri, müşteri gibi davranarak satılık ilanlarındaki konut ve iş yerlerini arayıp, gerçek fiyatları belirliyor.

Sahibinden satılık

Sahibinden satılık adalar!

Yanlış duymadınız. Türkiye'de satış masasında olan 4 ada bulunuyor. Hangi adalar satılık? Fiyatı ne kadar? Ada sahibi olan milyarderler kimler?


egede satılık araziler

egede satılık

Hükümet, kamuoyunda 2-B adıyla bilinen orman vasfını yitirmiş arazilerin satışıyla ilgili düzenlemeyi Meclis tatile girmeden hayata geçirmek için düğmeye bastı. çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, 102 bin hektarı Ege Bölgesi'nde bulunan toplam 473 bin hektar 2-B arazisiyle ilgili düzenlemenin ilk olarak Bakanlar Kurulu'nda gündeme geleceğini ve 1 ay içinde TBMM'de görüşülebileceğini açıkladı.
Düzenlemenin Meclis'te kabul edilmesiyle birlikte aralarında İzmir Adnan Menderes Havaalanı çevresi, Dalaman ve Gümüldür gibi turizm bölgelerinin de bulunduğu orman vasfını yitirmiş çok sayıda arazi satışa çıkarılacak.
Büyükşehirler, il ve ilçelerde belediye sınırları içinde kalmış 2-B arazileri üzerine inşa edilen yerleşim yerleri, bina ve bahçe gibi kullanım alanları öncelikle hak sahiplerine satılacak. Ege'deki 102 bin hektar 2-B arazisinin büyük bölümü İzmir, Balıkesir ve Muğla'da...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss