X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

eminevim

eminevim kampanya

Eminevim bünyesindekonut alıcıları, istediği evi istediği ödeme koşulları ile satın alabiliyor...

Eminevim Afganistan için

Eminevim Afganistan için kampanya düzenledi!

Eminevim Grubu, bu yıl Asya’nın Somalisi Afganistan için kampanya düzenledi, ir hafta içinde toplanan 100.000 TL, Eminevim çalışanlarından oluşan üç kişilik bir ekip tarafından Afganistan’ın Şibirgan bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Eminevim den Afganistan a 100

Eminevim'den Afganistan'a 100 bin TL bağışladı!

Her yıl ramazan ayında yurt dışında yardıma muhtaç insanlara yardım için kampanya düzenleyen Eminevim ve çalışanları, bu yıl Afganistan için kampanya düzenledi. Bir haftada toplanan 100 bin lira toplandı.

EminEvim Konut Projesi nde

EminEvim Konut Projesi'nde 40 bin TL'ye! Son gün 1 Temmuz!

Eminevim 'de kampanyalar devam ediyor. Firma isteyenin kiracı isteyenin ev sahibi olabileceği fırsatlar sunuyor. 1 Temmuz 'a kadar sürecek kampanya kapsamında konutların fiyatları 40 bin TL'den başlıyor...

Eminevim den elbirliğiyle

Eminevim'den elbirliğiyle ev

'Elbirliği' kampanyasıyla 18 yılda ortalama 55 bin aileyi otomobil sahibi yapan Emin Otomotiv, şimdi de binlerce vatandaşı ev sahibi yapmayı amaçlayan kardeş kuruluşu 'Eminevim' ile gündemde.

TOKİ den 23

TOKİ'den 23 kampanya!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) bu hafta 23 kampanyaya start veriyor! Kampanya detaylarını, başvuru başlangıcı ve bitiş tarihlerini haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz

TOKİ`den Konya, Van

TOKİ`den Konya, Van ve Giresun`da kampanya

TOKİ bu hafta 3 kampanya başlatıyor. kampanyalar Konya, Van ve Giresun'da.

TOKİ den 3

TOKİ'den 3 kampanya

TOKİ bu hafta 3 kampanya başlatıyor. kampanyalar Konya, Van ve Giresun'da.

Konut sezonu kampanya

Konut sezonu kampanya bombardımanıyla açıldı

Seçimler nedeniyle geçtiğimiz yaz aylarını durgun geçiren gayrimenkul sektörü, eylül ayının gelmesiyle birlikte, yeni sezonu kampanya bombardımanıyla açtı.


eminevim kampanya

eminevim
Emin Otomotiv bünyesinde başlatılmış olan Eminevim kampanyası dahilinde Türkiye'nin herhangi bölgesinde ev alınabiliyor. 

Eminevim kampanyasında peşinat, ara ödeme ya da faiz olmadan sırası gelen ev sahibi oluyor. Eminevim'de alınan evin fiyatını müşteri belirliyor. Aylık taksitlerin ne kadar olacağına ve kaç ay yapılacağına konut alıcısı karar veriyor. 500 TL, 1000 TL ve 1.500 TL'lik taksit seçeneklerini sunan Eminevim'de 120 aya kadar vadelendirme yapılıyor.Eminevim kampanyası ile konut alıcısı Türkiye'nin istediği il ve ilçede dilediği konutu alabiliyor.


444 36 46

www.eminevim.com

Gülcihan...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss