eminevim

eminevim pendik

Eminevim,  Ağustos kampanyasına başladı. 1 Ağustos'a kadar sürecek kampanya kapsamında 40 bin TL, 70 bin TL ve 150 bin TL ’lik konutlara isteyen 400 TL, isteyen 600 TL, isteyen 1000 TL ödeyerek sahip oluyor...

Pendik e 3 yılda

Pendik'e 3 yılda 3 milyar dolarlık yatırım

Pendik Belediye Başkanı Erol Kaya, son üç yılda yaklaşık 6 milyon metrekarelik inşaat ruhsatı verdiklerini kaydederek, Pendik'in konut, ticaret ve hizmet sektöründe 3 milyar dolarlık yatırım almakta olduğunu bildirdi.

Eminevim den elbirliğiyle

Eminevim'den elbirliğiyle ev

'Elbirliği' kampanyasıyla 18 yılda ortalama 55 bin aileyi otomobil sahibi yapan Emin Otomotiv, şimdi de binlerce vatandaşı ev sahibi yapmayı amaçlayan kardeş kuruluşu 'Eminevim' ile gündemde.

Pendik Belediyesi arsa

Pendik Belediyesi arsa satacak

Öte yandan Pendik Belediye Başkanlığı Güzelyalı bölgesinde bulunan 5 bin 481 metrekare boş arsayı satışa çıkardı.

Pendik sahilinde 480

Pendik sahilinde 480 bin YTL'ye villa

Pendik'te sahile 400 metre, E-5'e 200 metre mesafede bulunan Alibey Evleri, şehrin karmaşasından uzak ama şehre yakın, huzur dolu bir yaşam sunuyor.

Pendik te satılık

Pendik'te satılık arsa

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Pendik'te 2 bin 488 metrekare alanlı arsayı satacak.

Belediye Pendik te arsa

Belediye Pendik'te arsa satacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Pendik Batı Mahallesi'nde 271 metrekare alanlı ticaret ve konut imarlı arsayı metrekaresi 3 bin YTL'den satışa çıkardı.

Pendik te satılık 2

Pendik'te satılık 2 arsa

İBB'nin Pendik'te kelepir fiyattan arsa satacağını geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk. Şimdi de Pendik Belediyesi 2 arsa satacak. Ama fiyatlara dikkat! Bu arsaların fiyatı kelepir değil!

Belediye Pendik te arsa

Belediye Pendik'te arsa satacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Pendik Doğu Mahallesi'nde bin 176 metrekare alanlı arsayı satışa çıkardı.


eminevim pendik

eminevim

Eminotomotiv 'in kuruluşu Eminevim,  Ağustos kampanyasına başladı. Firma isteyenin kiracı isteyenin ev sahibi olabileceği fırsatlar sunuyor. 1 Ağustos'a kadar sürecek kampanya kapsamında 40 bin TL, 70 bin TL ve 150 bin TL 'lik konutlara isteyen 400 TL, isteyen 600 TL, isteyen 1000 TL ödeyerek sahip oluyor. İsteyenin kiracı isteyenin ev sahibi olabileceği projede faiz de ödenmiyor.

Beylikdüzü Gürpınar 'da Marmara Denizi manzaralı projede kampanya 1 ağustos 'a kadar sürecek.   Eminevim'in 5 yıldır uyguladığı ve yüzlerce aileyi ev sahibi yaptığı sistemi sayesinde isteyen her kiracı, tek kuruş faiz ödemeden kendi beğendiği evi, fiyatında herhangi bir artış olmadan alabiliyor.

Üstelik ödeyebileceği taksitleri de müşterilerin kendisi belirliyor. Bu sistemde evin teslimine kadar kiracıya kira yardımı da Eminevim'den sağlanıyor. Ayrıca Eminevim'de bütün taksitler faizsiz....


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss