X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

emirgan lale

emirgan lale festivali

Emirgan Korusu'ndaki açılışta konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, lalenin evine döndüğünü belirterek, "Bugün 2014 yılında, 9. Uluslararası Lale Festivali'nde, 20 milyon lale İstanbulluları selamladı. İstanbulluların yüzüne güldü" dedi...

Sancaktepe’de lale festivali

Sancaktepe’de lale festivali 5 Nisan'da başlıyor!

Bahar aylarının güneşli ve ılık atmosferini en iyi yaşayabileceğiniz ilçelerden biri olanAnadolu Yakası Sancaktepe, baharı lalelerle karşılıyor. Sancaktepe’ de lale festivali 5 Nisan 'da başlıyor.

İstanbul Lale Festivali

İstanbul Lale Festivali başlıyor!

6 Nisan Pazar günü Emirgan Korusu'nda açılışı yapılacak olan 9. İstanbul Lale Festivali kapsamında, bu yıl da İstanbul ve İstanbullular lalesiyle yeniden buluşacak. Laleler, yine sokakları, parkları, bahçelerive meydanları renklendirecek.

İstanbul Lale Festivali

İstanbul Lale Festivali başladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 9. Uluslararası İstanbul Lale Festivali başladı ve festival 30 Nisan 2014 'e kadar sürecek. Silivri'den Tuzla'ya 5 milyon lira harcama yapılarak, 211 farklı türde 20 milyon lale dikildi.

Lale festivaliyle İstanbul a

Lale festivaliyle İstanbul'a 11.6 milyon lale dikildi!

İstanbul, bu yıl yedincisi düzenlenen ”Lale Festivali” kapsamında bir devre adını veren, doğu kültür ve mitolojilerinde özgün bir yere sahip olan laleyle yeniden buluştu.

Emirgan Korusu nda festival

Emirgan Korusu'nda festival boyunca otoparka lale zammı!

İstanbul'da, bu yıl 7.'si düzenlenecek 'Lale Festivali' süresince Emirgan korusundaki otopark ücretleri 0-3 saat 5 TL, 3 saatten sonrası 10 TL olarak uygulanacak

Emirgan Evleri nde yaşam

Emirgan Evleri'nde yaşam başladı

Doğa Gayrimenkul'un Emirgan'da yapımını tamamladığı Emirgan Evleri'de yaşam başladı.

Lale Şehir Konakları nda

Lale Şehir Konakları'nda 132 bin YTL'ye!

Halkalı'da inşa edilen Lale Şehir Konakları'nda fiyatlar 132 bin YTL'den başlıyor.

Emirgan Evleri Mayıs ta

Emirgan Evleri Mayıs'ta teslim!

Doğa Gayrimenkul tarafından Emirgan'da inşa edilen Emirgan Evleri, önümüzdeki ay teslim edilecek.


emirgan lale festivali

emirgan lale


İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 9. Uluslararası İstanbul Lale Festivali'nin açılışı yapıldı. 


Emirgan Korusu'ndaki açılışta konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, lalenin evine döndüğünü belirterek, "Bugün 2014 yılında, 9. Uluslararası Lale Festivali'nde, 20 milyon lale İstanbulluları selamladı. İstanbulluların yüzüne güldü" dedi. 


Türkiye'nin artık lale soğanı ithal etmek yerine ihraç eden bir ülke haline geldiğini ifade eden Topbaş, İstanbul'da festival kapsamında yapılan lale dikiminin maliyetinin yaklaşık 5 milyon lira olduğunu anlattı. 


Topbaş, festivalin reklam değerinin ise ölçülemeyecek derecede yüksek olduğunu vurgulayarak, "Bugün en büyük teşekkür sizlere, İstanbullulara. Destek verdiniz, uygun gördünüz, hiçbir kula bugüne kadar nasip olmayan 3 dönem başkanlığı bana tevdi ettiniz. O kadar büyük bir hassasiyet ve sorumluluk yüklediniz ki, çalışmalarımıza 24 saat az gelecek neredeyse. Zaman makinesi olsa da...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss