emlak vergisi son

emlak vergisi son ödeme günü

Türkiye sınırları içerisinde yer alan bina, mesken, işyeri, arsa ve arazi gibi gayrimenkuller vergiye tabi tutuluyor. İki taksit halinde ödenebilen emlak vergisi ödemeleri için son 4 gün bulunyor.

Emlak vergisi ödemeleri

Emlak vergisi ödemeleri için son 6 gün!

Emlak vergisi mükellefleri dikkat! 2014 yılına ait emlak vergisi ödemeleri 2 Haziran'da sona eriyor. Buna göre emlak vergisi ödemeleri için son 6 gün bulunuyor. İşte vergi bilgileri...

Emlak vergisi ödemeleri

Emlak vergisi ödemeleri için son 8 gün!

Taşınmaz mal sahiplerinin ödemek ile yükümlü olduğu emlak vergisinin son ödeme tarihi yaklaşıyor. Hala emlak vergisi borcunu ödememiş mükellefler için son 8 gün bulunuyor. Vergi ödemesi en son 2 Haziran'da yapılacak..

Emlak vergisi son

Emlak vergisi son ödeme tarihi 2014!

Taşınmaz mal sahiplerinin vergi dönemi Mart ayı itibarıyla başlamıştı. Peki, emlak vergisi borcu ne zaman ödenir? İşte Emlak vergisi son ödeme tarihi 2014; emlak vergisi ikinci taksitleri..

Emlak vergisi son

Emlak vergisi son ödeme günü ne zaman 2014?

Gayrimenkul sahipleri tarafından ödenen emlak vergisi iki eşit taksit halinde ödenebiliyor. Vergi ödemeleri taşınmaz malın bağlı olduğu belediyeye yapılıyor. Peki, emlak vergisi son ödeme günü ne zaman 2014?

2014 emlak vergisi

2014 emlak vergisi son ödeme günü ne zaman?

Türkiye sınırları içerisinde yer alan tüm taşınmaz mallar, emlak vergisine tabi tutuluyor. 2014 yılında emlak vergisi hangi oranda ödenecek? 2014 emlak vergisi son ödeme günü ne zaman?

Emlak vergisi son

Emlak vergisi son gün ne zaman 2014?

Türkiye sınırları içerisinde yer alan bina tabiri özelliklerine sahip tüm yapılar, emlak vergisine tabi tutuluyor. Peki emlak vergisi ne zaman ödenir? Emlak vergisi son gün ne zaman 2014?

Emlak vergisi son

Emlak vergisi son ödeme tarihi 2013!

İki eşit taksit halinde ödenebilen emlak vergisi için ikinci taksitler yılın diğer yarısında yapılıyor. Buna göre 2013'te emlak vergisi son ödeme tarihi 30 Kasım 2013...

Emlak vergisi son

Emlak vergisi son gün 2013!

İşyeri, konut ve bina gibi gayrimenkuller için ödenmesi gereken emlak vergileri, iki eşit taksit halinde ödenebiliyor. Verginin ikinci taksitleri Kasım ayında ödeniyor. İşte emlak vergisi son gün 2013...

Emlak vergisi son

Emlak vergisi son ödeme günü ne zaman?

İki eşit taksit halinde ödenebilen emlak vergisi son ödeme günü ne zaman? Emlak vergisi taksitleri ve emlak vergisi hususu ile ilgili diğer detaylar için haberimizi inceleyebilirsiniz...

Emlak vergisi son

Emlak vergisi son ödeme tarihi!

2013 yılı mevzuatına göre emlak vergisinden muaf olmayan gayrimenkul sahipleri için emlak vergisi son ödeme tarihi yaklaşıyor. Son 5 gün...

Emlak vergisi son

Emlak vergisi son ödeme tarihi ne zaman?

Siz de emlak vergisi yükümlülerinden iseniz, ve "Emlak vergisi son ödeme tarihi ne zaman?" diye soruyorsanız yanıtı haberimizde...

Emlak vergisi son

Emlak vergisi son ödeme tarihi! 18 gün kaldı!

Emlak vergisi son ödeme tarihi 31 Mayıs 2013'de bitiyor. Buna göre vergilerinizi ödemek için son 18 gününüz kaldı...

Emlak vergisi son

Emlak vergisi son ödeme tarihi! 18 gün kaldı!

Emlak vergisi son ödeme tarihi 31 Mayıs 2013'de bitiyor. Buna göre vergilerinizi ödemek için son 18 gününüz kaldı...


emlak vergisi son ödeme günü

emlak vergisi son

Emlak vergisi ödemeleri için son 4 gün!

Emlak vergisi, Türkiye sınırları içerisinde yer alan taşınmaz mallar için ödeniyor. Bina, mesken, işyeri, arsa ve arazi gibi gayrimenkuller vergiye tabi tutuluyor.


Verginin mükellefi, taşınmaz malın sahibi oluyor. 1319 sayılı Emlak Vergisi Kanunu gereğince taşınmazın sahibi yoksa, sahibiymiş gibi tasarruf eden kimseler emlak vergisini ödemek ile mükellef oluyor.


Bilindiği üzere emlak vergisi her sene iki eşit taksit halinde ödeniyor. İsteyen mükellefler, ilk taksit dönemi içerisinde vergi borcunun tamamını ödeyebiliyor. 


2014 yılı Emlak vergisi ödemelerinin ilk taksiti 31 Mayıs'ın haftasonuna denk gelmesi nedeniyle en son 2 Haziran'da ödeniyor. Buna göre emlak vergisi ödemeleri için son 4 gün bulunuyor.


Emlak vergisinde tek mesken muafiyeti bulunuyor. Sıfır oranlı emlak vergisi olarak da ifade edilen muafiyet için bazı şartlat aranıyor.


Emlak vergisi...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss