X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

Enka

Enka projeleri

Enka, ortağı Bechtel ile beraber, Kosova’nın başkenti Priştina’yı komşu ülke Makedonya’ya bağlayacak 900 milyon dolar değerindeki yeni otoyolun yapımı için Kosova Hükümeti tarafından müteahhit olarak seçildi.

Enka Kosova ya yol

Enka Kosova'ya yol inşaatı yapacak!

Kosova altyapı bakanlığının dün yaptığı açıklamaya göre yeni karayolunun yapımı 42 ay sürecek ve 600 milyon euroya mal olacak. Sırbistan'dan 2008 yılında bağımsızlığını kazanan Kosova Avrupa'nın en yoksul ülkelerinden biri...

Enka Türkiye nin ‘en

Enka Türkiye'nin ‘en değerli' şirketi oldu

Petrol fiyatlarındaki rekor artış, dengeleri değiştirirken Enka İnşaat'ı da Türkiye'nin en değerli şirketi yaptı.

Başkan Topbaş:  Plan

Başkan Topbaş: "Plan iptali yatırım ve projeleri etkilemeyecek"

Kadir Topbaş, Çevre Düzeni Planı'nın iptali yatırımları ve projeleri etkilemeyeceğini kaydetti.

Enka İnşaat Rusya da

Enka İnşaat Rusya'da doğal gaz santral ihalesi kazandı

Enka İnşaat, Rusya'da 329 milyon avro bedelle, 400 megavatlık doğal gaz çevrim santrali inşa işi aldı.

Enka İnşaat ın kârı

Enka İnşaat'ın kârı yüzde 27 arttı

Enka İnşaat, 2006 yılında 587 milyon 775 bin YTL olan net kârını, 2007'de yüzde 27,1 oranında artırarak 747 milyon 88 bin YTL'ye çıkardı.

İstanbul daki en pahalı

İstanbul'daki en pahalı konut projeleri...

Tek Borsa dergisinden dev araştırma! İstanbul'da inşaatı ve satışı devam eden ultra lüks konut projeleri hangileri? Fiyatları ne kadar? Konutların özellikleri neler? Satışı yeni başlayan lüks projeler hangileri? Kimler satın alıyor?

Ramenka artık

Ramenka artık ENKA'nın

Migros, Rusya'daki iştiraki Ramenka'nın hisselerini ortağı Enka Holding Invesment S. A'ya, devrettiğini açıkladı.

Enka, Karayipler de turizm

Enka, Karayipler'de turizm adası inşa edecek

Türkiye'nin uluslararası alanda faaliyet gösteren en büyük inşaat şirketlerinden olan Enka, Turks and Caicos adalarının bir parçası olan Dellis Cay'de özel bir ada inşa edecek.

Enka eleman

Enka eleman alacak

Türkiye'nin inşaat ve enerji devi Enka İzmir ve Adapazarı'ndaki elektrik santrallerinde çalıştırmak üzere 6 alanda eleman alacak.


Enka projeleri

Enka


Enka, ortağı Bechtel ile beraber, Kosova’nın başkenti Priştina’yı komşu ülke Makedonya’ya bağlayacak 900 milyon dolar değerindeki yeni otoyolun yapımı için Kosova Hükümeti tarafından müteahhit olarak seçildi.


Yeni otoyolun (Route 6) inşaatına hemen başlanacağı ifade edilirken, inşaatın 42 ayda tamamlanacağı öğrenildi. Daha önce ülkenin Arnavutluk sınırındaki Morina ile Priştina’nın kuzeyi arasındaki ilk otoyolunu, (Route 7) ENKA-Bechtel ortaklığı tarafından yapıldığını söyleyen Enka’nın altyapı işlerinden sorumlu İcra Kurulu Üyesi Özger İnal, “Kosova’nın ilk otoyolunun planlanan tarihten bir yıl once tamamlanmasında Kosova hükümeti ve Kosova halkı ile işbirliğimizin önemli katkısı oldu. Bu sözleşme ile Kosova’nın ulaşım altyapısının inşaası ve ekonomisine katkı sağlama ayrıcalığını hissediyoruz. İnşaatta Kosova vatandaşlarına ve yerel tedarikçilerine iş imkânı sağlayacağız” ifadelerini...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss