erikçe ormanı kayak

erikçe ormanı kayak pisti

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey, 2013 yılında Erikçe Ormanı'na kaya pisti yapılacağını, Alleben Göleti'nin de rekreasyon alanı olarak düzenleneceğini söyledi...

 2013 yılında

2013 yılında Gaziantep Erikçe Ormanı'na kayak pisti yapılacak!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey, 2013 yılında Erikçe Ormanı'na kaya pisti yapılacağını, Alleben Göleti'nin de rekreasyon alanı olarak düzenleneceğini söyledi...

Bayraktepe Kayak Merkezi ne

Bayraktepe Kayak Merkezi'ne oba çadırı

Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Bayraktepe Kayak Merkezi'nde 50 metrekarelik alanda oba çadırı kurularak, yerli ve yabancı misafirlere yöresel yemekler ikram edilecek.

Erikçe Kent Ormanı

Erikçe Kent Ormanı hayata geçiyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin yürüttüğü Erikçe Kent Ormanı Projesi kapsamında 214 hektar alanda seyir terasları, yapay gölet ve yürüyüş yolları yapılacak.

Kayak merkezlerini şimdi

Kayak merkezlerini şimdi de `kar' vurdu!

Türkiye'deki kayak merkezleri, aralığın son haftası gelmesine rağmen `kayaklık kar' olmadığı için boş kaldı.

Nemrut Kayak Merkezi ne

Nemrut Kayak Merkezi'ne konaklama tesisi

Bitlis'in Tatvan ilçesinde bulunan Nemrut Kayak Merkezi'ne İl Özel İdaresi tarafından 1 milyon 170 bin YTL'ye mal olacak konaklama tesisi de kuruluyor.

 Dumankaya Müşterileri

'Dumankaya Müşterileri Ormanı''yeşeriyor

Dumankaya İnşaat, "Dumankaya Müşterileri Ormanı" ile doğal çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor.

Astrum Towers ta ev

Astrum Towers'ta ev alanların `Regnum Ormanı'nda ağacı olacak

Astrum Towers'dan ev alanlar, 10 bin ağaçlık "Regnum Ormanı"nda fidan sahibi olacak.

Neslikar da yazın su

Neslikar'da yazın su kayağı, kışın kayak keyfi

Kocaeli'nde Sapanca ve Kartepe'ye 7'şer km mesafede yer alan Neslikar Konakları, yazın su kayağı yapmak için Sapanca'ya, kışın da kayak zevki için Kartepe'ye gitme şansı sağlıyor.


erikçe ormanı kayak pisti

erikçe ormanı kayak

Güzelbey, kentte görev yapan bazı basın kuruluşlarını ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Basın mensupları ile iyi bir diyalog içerisinde Gaziantep’e değer katan çalışmalara imza attıklarını vurgulayan Başkan Güzelbey, bu çalışmalara iki sürpriz çalışma daha eklediklerini bildirdi. Güzelbey, sürprizlerden bir tanesinin Alleben Göleti’ni muhteşem bir rekreasyon alanı olarak düzenleyeceklerini, diğerinin ise Erikçe Ormanı’nda kayak pisti yapmak olduğunu belirtti.


Güzelbey, “Burayı su kayağının yapıldığı, sandalla gezildiği, sürat motorlarının, jet skinin, yüzme havuzlarının, bungalov evlerinin olduğu bir mekan haline getiriyoruz. 2013 yılı sonuna kadar bunu tamamlayacağız. Bir de Erikçe Park Orman adını verdiğimiz alanda kayak pisti yapacağız. Yani artık Gaziantep’te hayat değişiyor. Gaziantep’i, su kayağı yapılan, jet skiye binilen, yüzme havuzu, plajı olan bir şehir haline geliyoruz.” diye konuştu.


Yaptıkları çalışmalarla ilgili her...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss