erol sami

erol sami kiresepi

İlaç devi Santa Farma'nın sahibi Sami Kiresepi'nin eşi, boşanma davası açtı. 'Malın yarısı benim' diyerek fabrikaya tedbir konulmasını istedi

Santa Farma ya boşanma

Santa Farma'ya boşanma tedbiri konulması istendi!

İlaç devi Santa Farma'nın sahibi Sami Kiresepi'nin eşi, boşanma davası açtı. 'Malın yarısı benim' diyerek fabrikaya tedbir konulmasını istedi

Erol Tabanca dan Türkmen

Erol Tabanca'dan Türkmen lidere ziyaret

Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulı Berdimuhamedov, Polimeks İnşaat şirketinin yönetim kurulu başkanı Erol Tabanca'yı kabul etti

Avrupa nın en yüksek

Avrupa'nın en yüksek binası Sami Yen'den yükselecek

Seyrantepe'deki stadı bitirmeye çalışan Eren Talu, Ali Sami Yen'in arazisine Avrupa'nın en yüksek binasını inşa etmeye karar verdiklerini söyledi.

Sami Ofer`e plan

Sami Ofer`e plan tadilatı avantajı yargıdan döndü

Kuşadası Belediyesi'nin Sami Ofer ve Mehmet Kutman tarafından Özelleştirme İdaresi'nden aldığı Fransız Tatil Köyü'nün bulunduğu bölgede yüzde 20 olan imar izninin yüzde 53'e çıkarması ile ilgili plan tadilatı uygulaması hakkında, Bölge İdare Mahkemesi tar

Seyrantepe ve Ali

Seyrantepe ve Ali Sami Yen'de imar planları son şeklini aldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Seyrantepe ve Ali Sami Yen planlarına ilişkin yapılan itirazlarla ilgili komisyon raporlarını görüştü.

Ali Sami Yen in

Ali Sami Yen'in yerine ne yapılacak?

Seyrantepe ihalesi Eren Talu-Alke Ortak Girişim Grubu'na verilirken şimdi Ali Sami Yen'in yerinin ne olacağı tartışılıyor. Mimar Eren Talu, "iddialı bir proje" dedi ve şu bilgileri verdi.

Ali Sami Yen e

Ali Sami Yen'e yapılacak ofis ve rezidansın getirisi 500 milyon doları buluyor

İstanbul Gayrimenkul Değerleme şirketinin yaptığı çalışmaya göre, Ali Sami Yen Stadı'na 476 milyon dolarlık rezidans ve ofis binası inşa etmek mümkün.

Seyrantepe ve Ali

Seyrantepe ve Ali Sami Yen'in yeni ihalesi en geç 10 Ağustos'ta!!!

Ali Sami Yen stadyumu yerine Seyrantepe'de kurulacak yeni spor kompleksinin yapımı için yeniden ihaleye çıkılacağı açıklandı.


erol sami kiresepi

erol sami

Santa Farma ilaç fabrikalarının sahibi Sami Kiresepi'nin eşi Alexis Nina, 'Din baskısı ve psikolojik şiddet görüyorum. Eşim Musevi olmam için baskı yapıyor' diyerek boşanma davası açtı. İstanbul sosyetesinden birçok ünlü ismin yoga hocası da olan ABD kökenli Kiresepi, 20 bin lira tedbir nafakası ile 12 milyon lira tazminat talep etti. Milyarlık ilaç şirketinin mal varlığına da tedbir konulmasını istedi.

'MUSEVİ OL' BASKISI

İstanbul Aile Mahkemesi'ne dava açan Alexis Nina Kiresepi, 4 yıllık evli olduklarını, evliliklerinin ilk günlerin iyi gittiğini ancak daha sonra eşinin psikolojik şiddet uyguladığını öne sürdü. Eşinin ailesinin kendisine 'Musevi olacaksın' sözleriyle baskı yaptığını iddia eden Kiresepi, eşinin ise kendisine hakaret ettiğini öne sürdü.

MALLARA TEDBİR İSTEDİ

Bayan Nina, eşinin tüm malların ortaya çıkarılmasını talep...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss