X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

Ertan

Ertan Yıldız

Sistem Grup, metal ve inşaat sektörlerinde büyümesini sürdürüyor.

Ekolojik-Ev Öğrenci Projesi,

Ekolojik-Ev Öğrenci Projesi, Yıldız Teknik ekibinin

Rüzgar türbinli ev projeleriyle birinci olan üç Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisi, 7000 TL ödülün yanı sıra BASF'in İngiltere'deki enerji verimli evine seyahat kazandı.

Yıldız a TÜRSAB

Yıldız'a TÜRSAB restoranı

Yıldız Parkı'nda İstanbul Belediyesi'ne bağlı Beltur'un işlettiği ve içki servisi yapılmayan iki restorana içkili rakip geliyor. Restoranı TÜRSAB işletecek

İbrahim Tatlıses Ayşegül

İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız'a villa aldı!

İbrahim Tatlıses yıllarca herkesten gizlediği 10 senelik aşkı Ayşegül Yıldız'a İstanbul Büyükçekmece' de bin 400 metrekarelik 10 odalı muhteşem bir villa hediye etti.

Yıldız Konakları nda 160

Yıldız Konakları'nda 160 bin TL'ye

Yenidoğan'da projelendirilen toplam 104 konuttan oluşan Yıldız Konakları'nda fiyatlar 160 bin TL ile 180 bin TL arasında değişiyor.

Çevreci tesislere  yeşil

Çevreci tesislere 'yeşil yıldız'

Kültür ve Turizm Bakanlığı, turizm tesislerinin yıldızlandırma kriterlerini değiştiriyor ve çevreye duyarlı tesislere yeşil yıldız uygulamasına geçiyor.

Yıldız Konakları nda 160

Yıldız Konakları'nda 160 bin YTL'ye!

Yıldız Konakları'nda fiyatlar 160 bin YTL ile 180 bin YTL arasında değişiyor.

Yıldız Entegre eleman

Yıldız Entegre eleman alacak

Yıldız Entegre, Arslanbey ve Kocaeli üretim tesislerinde çalıştırmak üzere eleman alacak.

Boru Fuarı nda Ege

Boru Fuarı'nda Ege Yıldız'a stand ödülü

Ege Yıldız, İhlas Fuarcılık tarafından 28 Şubat-2 Mart 2008 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde 4'üncüsü düzenlenen Boru ve Ek Parçaları Fuarı'nda amacına uygun stand tasarımı dalında 130 firma arasında birinciliğe layık görüldü.


Ertan Yıldız

Ertan
10 yıl önce 7 milyon dolar olan cirosunu bugün 100 milyon dolara çıkaran Sistem Grup, ana faaliyet alanı reklamcılığın yanısıra, metal ve inşaat sektörlerinde de büyümesini sürdürüyor. Grup şirketlerinden Sistem Reklamcılık, bünyesinde çalışan yaklaşık 500 kişiyle birlikte, 25 bin metrekare kapalı alanda üretim gerçekleştiriyor. Reklamcılık alanında petrol, otomotiv, lastik, bankacılık, alışveriş merkezi gibi birçok sektöre kurumsal kimlik uygulamalarına yönelik imalat ve montaj hizmetleri sunan Sistem Reklam, Sistem İnşaat ile birlikte her yıl ortalama 50 akaryakıt istasyonun inşaatını yapıyor. Bu istasyonların yüzde 70'i yurtiçinde, yüzde 30'u ise yurtdışında bulunuyor.

İstanbul Sanayi Odası'nın Türkiye'nin ikinci 500 büyük şirketi arasında 247. sırada yer alan Sistem Reklamcılık, daha önce yurtdışından ithal ettiği alüminyum kompozit panellerini "Albond" markasıyla Türkiye'de de üretmeye başladı. Grubun diğer...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss