futbolcuların

futbolcuların evleri

Dünyanın en çok kazanan yıldızları da gelirini gayrimenkule yatırıyor. Bu futbolcuların başında ise Arjantinli yıldız Messi bulunuyor. Messi'nin ülkesinde ve ABD'de çok sayıda gayrimenkulü bulunuyor...

Ünlü futbolcular nerede

Ünlü futbolcular nerede yaşıyor?

Bazıları kentin içindeki apartman dairelerinde, bazıları rezidanslarda, bazıları vilalarda yaşıyor. Sahalardan, İstanbul'un birbirinden güzel semtlerine dağdan futbolun yıldızları...

Ronaldo, Steven Gerard,

Ronaldo, Steven Gerard, Wayne Rooney, Beckham, Kaka, Ronaldinho ve Thierry Henry, bu evlerde oturuyo

Futbolcuların evleri, Hollywood yıldızlarını bile kıskandıracak gibi. İşte pek çoğu çocukluğunu yoksul ya da orta halli aileleriyle birlikte geçiren sonra da "ayaklarıyla kazandıkları serveti" rüya gibi malikanalere yatıran futbolcular ve göz kamaştıran e

Banu Evleri nde  Lal

Banu Evleri'nde 'Lal' devri

Deprem güvenliğinin yüksek seviyede tutulduğu Lal Katlı Evleri'nde her katlı eve iki araçlık kapalı otoparkın yanı sıra bir de misafir otoparkı bulunuyor.

Ataşehir Park Evleri`nde

Ataşehir Park Evleri`nde 175 bin YTL`ye

75 konutluk Yeni Ataşehir Park Evleri'nde konutlar 175 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Şerifali'de yapılan projenin detaylarını öğrenmek için tıklayın.

Yalıköy Evleri nde Selçuk

Yalıköy Evleri'nde Selçuk ve Bodrum mimarisi kaynaşıyor

Birtur Turizm ve İnşaat'ın Bodrum Yalıkavak Tilkicik Koyu'nda uygulamaya koyduğu Yalıköy Evleri, dubleks, flat ve tripleks konutlardan oluşuyor.

Bayrampaşa Miyansera Evleri nde

Bayrampaşa Miyansera Evleri'nde temel atılıyor

Ağaçkakan İnşaat tarafından Bayrampaşa'da inşa edilecek olan Miyansera Evleri'nin temelleri bugün Bayrampaşa'da Belediye Başkanı Hüseyin Bürge'nin de katılımıyla gerçekleşecek bir törenle atılıyor.

Ardenia Park Evleri,

Ardenia Park Evleri, Çekmeköy'de geniş bahçeli ev arayanlara

Tim İnşaat'ın Çekmeköy'deki projesi Ardenia Park Evleri'nde inşa edilen geniş bahçeli villalar yıl sonunda tamamlanıyor. Projede konut fiyatları 600 bin ile 1.4 milyon YTL arasında.

Eston Ardıçlı Göl

Eston Ardıçlı Göl Evleri'nde 6. ve 7. etaplar teslim ediliyor

İstanbul'un en planlı gelişen bölgesi olan Bahçeşehir'de yer alan Eston Ardıçlı Göl Evleri'nin tamamlanan 6. ve 7. etabında teslimler başlıyor.

Fugayaz Gündoğan Evleri

Fugayaz Gündoğan Evleri teslim ediliyor

Bodrum'un en güzel koylarından birinde inşa edilen Fugayaz Gündoğan Evleri, yedi ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak bu ay içinde teslim ediliyor


futbolcuların evleri

futbolcuların

GAYRİMENKUL tutkunu futbolcular arasında sadece yerli oyuncular bulunmuyor. Dünyanın en çok kazanan yıldızları da gelirini gayrimenkule yatırıyor. Bu futbolcuların başında ise Arjantinli yıldız Messi bulunuyor. Messi'nin ülkesinde ve ABD'de çok sayıda gayrimenkulü bulunuyor. Ronaldo ve Kaka da gayrimenkule yatırım yapan futbolcuların başında geliyor. Bu futbolcular İtalya, ABD ve İspanya'da çok sayıda konuta sahip. 


TURKIYE'deki lüks konut projeleri futbolcular için yeni bir yatırım alanı oldu. Süper Lig'de milyonlarca dolar kazanan futbolcular yatırımlarını gayrimenkul sektörüne yönlendiriyor. Bu futbolcuların başında da Arda Turan, Veli Kavlak, Cenk Gönen, Olcay Şahan, Semih Şentürk ve Serdar Özkan geliyor. 


SÜPER Lig futbolcularının yeni gözdesi Türkiye'deki lüks konut projeleri oldu. Yatırımlarını bu alana kaydıran futbolculara arsında Arda Turan, Bekir İrtegün, Özer Hurmacı, Sezer Öztürk, Veli Kavlak, Cenk Gönen, Semih Şentürk,...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss