gayrimenkul sektörü

gayrimenkul sektörü 2014

Çalkantılı dönemlerin sona erdiğini ve Türkiye’ nin tüm sektörlerde yaşayacağı istikrarlı büyümenin gayrimenkul sektörüne de olumlu yansıyacağını düşünen inşaat firmaları 2014 yılının son çeyreğini değerlendirdi.

Tamer Özyurt: Hem

Tamer Özyurt: Hem ekonomi hem gayrimenkul sektörü büyür!

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlarına ilişkin bir açıklama yapan Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, 'Seçimin ilk turda sonuçlanması ekonomi açısından çok önemli. Halk bir kez daha oyunu istikrardan yana kullandı' dedi.

Can Ekşioğlu: Gayrimenkul

Can Ekşioğlu: Gayrimenkul sektörü büyümeyi tetikleyecek!

ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın ‘Nitelikli alım gücüne’ ilişkin yaptığı açıklamaları değerlendirdi. Can Ekşioğlu 'Gayrimenkul sektörü büyümeyi tetikleyecek' dedi.

2020’ye kadar gayrimenkul

2020’ye kadar gayrimenkul sektöründe varlıkların değeri yüzde 55 artacak!

Real Estate 2020:Building the future raporuna göre, gelişmekte olan pazarlar başta olmak üzere hızlı şehirleşme ve demografik değişimle birlikte 2020 yılına kadar gayrimenkul sektörü dünya genelinde önemli bir büyümeye sahne olacak.

Doğu Marmara da ocak-mayısta

Doğu Marmara'da ocak-mayısta 25 bin 385 konut satıldı!

Ülkenin ihracatına ve istihdama önemli katkısı olan bölgede konut satışları hız kesti. Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova'yı kapsayan Doğu Marmara'da ocak-mayısta 25 bin 385 konut satıldı.

Mustafa Bozbey: Türkiye de

Mustafa Bozbey: Türkiye'de güvenli konut ihtiyacının ön plana çıktı!

Gayrimenkulde global ve yenilikçi yaklaşım getiren Coldwell Banker, Bursa ofisini Özlüce'de açtı. Türkeş de Coldwell Banker'in konut, lüks ve ticari gayrimenkul alanlarında en yüksek satış hacmine sahip dünyanın ilk gayrimenkul firması olduğunu kaydetti.

Gayrimenkul sektörü 2014

Gayrimenkul sektörü 2014 yılı son çeyrekten umutlu!

Çalkantılı dönemlerin sona erdiğini ve Türkiye’ nin tüm sektörlerde yaşayacağı istikrarlı büyümenin gayrimenkul sektörüne de olumlu yansıyacağını düşünen inşaat firmaları 2014 yılının son çeyreğini değerlendirdi.

Fatih Tosun: Gayrimenkul

Fatih Tosun: Gayrimenkul sektörü bu yıl yüzde 20 daralacak!

Fatih Tosun, 2013'ün gayrimenkul sektörü açısından rekorlar yılı olduğunu belirterek, "Ancak 2014 yılının daralma yılı olacağını ve bu daralmanın yüzde 20'ler civarında gerçekleşeceğini düşünüyoruz" dedi.

Gayrimenkul sektörü hisseleri

Gayrimenkul sektörü hisseleri 2011'de 10.8 milyar TL oldu!

 Gayrimenkul sektörü hisselerinin piyasa değeri 2008 yılında 1 milyar TL iken 2011 yılında 10a katlanarak 10.8 milyar TLye çıktı. Yeni halka açılmalar şirket birleşmeleri borsadaki GYOların piyasa değerinin hızlı büyümesini sağladı

Remax tan ücretsiz gayrimenkul

Remax'tan ücretsiz gayrimenkul sektörü semineri!

RE/MAX Türkiye herkesi ücretsiz gayrimenkul sektörü konulu seminere davet ediyor. Seminer 9 Nisan 2011 Cumartesi günü saat 15.00 ile 16.00 arasında Fatih/Laleli şubesinde gerçekleştirilecek...

ArkiPARC 2011 ile

ArkiPARC 2011 ile gayrimenkul sektörü bir araya geliyor!

Kentleşmenin en önemli aktörlerinden biri olan gayrimenkul sektörü, ArkiPARC 2011 buluşması ile yeniden bir araya gelecek....

Gayrimenkul sektörü 2011 de

Gayrimenkul sektörü 2011'de daha da hızlı gelişecek!

Celen Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi, Türk gayrimenkul sektörü ile ilgili açıklama yaptı...  

Gayrimenkul sektörü 2011 e

Gayrimenkul sektörü 2011'e iyi başladı!

2010 yılında olumlu sinyaller veren gayrimenkul sektörü, 2011 yılının ilk ayını da iyi geçirdi. Ancak kredi faizlerindeki artış endişesi tüketicilerin ev alımlarını ertelemesine sebep olabilir korkusu da doğdu

Gayrimenkul sektörü profesyonellerine

Gayrimenkul sektörü profesyonellerine tüketiciden mesaj var

Gayrimenkul sektörü üzerine yapılan temel araştırmaların pek çoğu neoklasik teorilere dayanır


gayrimenkul sektörü 2014

gayrimenkul sektörü

Gayrimenkul sektörü, yerel seçimler, Ramazan Bayramı, yaz tatili, Cumhurbaşkanlığı seçimi derken, beklediği grafiği yakalayamadı. Ancak çalkantılı dönemlerin sona erdiğini ve Türkiye’nin tüm sektörlerde yaşayacağı istikrarlı büyümenin gayrimenkul sektörüne de olumlu yansıyacağını düşünen inşaat firmaları 2014 yılının son çeyreğini değerlendirdi.


Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu:


Yılın son çeyreği sektörümüz açısından hareketli geçecek. Özellikle Eylül ve Ekim aylarında yapılacak yeni proje lansmanları sektörün canlılığını pekiştirecek. Yaz sezonunun da sona ermesi ile konut satışlarında büyük oranda hareketlenmeler bekliyoruz. Mütekabiliyet Yasası’yla birlikte yabancıların Türkiye’de yatırım yapmaya başlamaları, gerek biz sektör oyuncularına gerekse ülke ekonomimizin kazanç sağlamasına destek olmaya devam edecek. 2013 yılında başlayan ve bu yıl hız kazanan kentsel dönüşüm projeleri de özellikle son çeyrekte büyük bir ivme kazanacak. Geçtiğimiz yılın aynı dönemlerine...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss