gazbeton lento fiyatları

gazbeton lento fiyatları 2013

TGÜB Başkanı Levent Akgerman, inşaat ustalarını ve sektör profesyonellerini yapılarda lento kullanmaya davet ediyor...

Başakşehir de emlak fiyatları,

Başakşehir'de emlak fiyatları, Bağdat Caddesi'ni geçer mi?

Başakşehir'deki emlak fiyatları Bağdat Caddesi'ni geçer mi? Başakşehir'i ne bekliyor? Bağdat Caddesi'nin sonu ne olacak?

Konut fiyatları yükselecek

Konut fiyatları yükselecek mi? Düşecek mi?

Son günlerde gayrimenkul piyasalarında uzmanlarca veya gayrimenkul alıcıları tarafından 'Gayrimenkul fiyatları yükselecek mi, düşecek mi?' sorularına yanıt aranıyor.

İstanbul da konut fiyatları

İstanbul'da konut fiyatları nereden? Nereye geldi?

İstanbul'un 62 semtinde son 3 yılda konut fiyatları nereden nereye geldi? 100 metrekare alanlı bir evin fiyatı nasıl bir seyir izledi? Son durum ne?

Ankara da konut fiyatları

Ankara'da konut fiyatları ne durumda?

www.emlakkulisi.com Ankara'daki konut fiyatlarını açıklıyor. Ankara Emlakçılar Odası'nın verilerine göre 36 farklı semtte 100 metrekare konut fiyatları ne kadar?

Konut fiyatları şişti

Konut fiyatları şişti mi? Şişmedi mi?

Türkiye'de konut fiyatları 3.5 yıldır yükseliş trendinde. Fiyatlar Şişti mi? Şişmedi mi? Bu sorunun yanıtını TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar veriyor.

Mortgage krizi İngiltere ye

Mortgage krizi İngiltere'ye bulaştı, batık riski ABD'den fazla! Türkiye'de konut fiyatları düşer mi?

Dünya genelinde para ve sermaye piyaları mortgage krizinin pençesinde. Dünya konut piyasalarında neler oluyor? ABD'de konut fiyatlarında düşme bekleniyor. Türkiye'de de düşer mi? Türkiye'de konut fiyatları bu gelişmelerden nasıl etkilenir?

Fener de emlak fiyatları

Fener'de emlak fiyatları uçtu

Fener'de gayrimenkul fiyatları adeta fırladı. Ev yapmaya uygun arsaları metrekaresi 3 bin YTL'den alıcı buluyor. Tarihi mimariye sahip evler 250 ile 500 bin YTL'den satılıyor.

Konut fiyatları

Konut fiyatları düşebilir!

wwww.emlakkulisi.com için ''Dün başka bir şey söylüyorlardı. Bugün ise bambaşka bir şey'' demeyin. Konuşan Türkiye'nin en büyük gayrimenkul otoritelerinden birisi olan Krea Gayrimenkul'ün CEO'su Hakan Kodal. Ev fiyatları, hangi bölgelerde? Neden düşebilir


gazbeton lento fiyatları 2013

gazbeton lento fiyatları

Gazbeton ürünleri inşa aşamasında olduğu kadar, yapı tamamlandıktan sonra da sağladığı yalıtım özellikleri ile kullanıcılara avantajlar yaratmaya devam ediyor. Gazbeton, mekânlarda ısıtma ve soğutma maliyetlerini önemli ölçüde düşürerek, ilave bir yalıtıma ihtiyaç duymaksızın yıllık ısı maliyetlerini de yüzde 59'a kadar azaltıyor.

Gazbeton lento kullanımının son yıllarda daha da arttığını belirten  AKG Gazbeton Yönetim Kurulu Üyesi ve TGÜB Başkanı Levent Akgerman, tam yalıtımlı homojen bir duvar için gazbeton lento kullanılmasını tavsiye ederken "Binalarda enerji kayıplarının önemli bir bölümü duvardan, pencerelerden ve pencere çevresindeki beton elemanlardan gerçekleşmektedir. İnşaat sırasında pencere çevresindeki beton elemanlarda oluşabilecek ısı kayıplarını ve buna bağlı yoğuşma problemlerini önlemek için inşaat profesyonellerine gazbeton lento kullanmalarını öneriyoruz" dedi.

Gazbeton lentoların yapısal özelliklerinden ötürü inşaatlarda farklı amaçlarla  kullanıldığının da altını...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss