Göktuğ

Göktuğ Grup

Göktuğ İnşaat, Bademli Teras´ı Eylül ayında örnek villasıyla birlikte kentin beğenisine sunmayı hedefliyor

Hona Grup İnşaat

Hona Grup İnşaat eleman alacak

Hona Grup İnşaat, hakediş ve metraj işlerinde çalışacak tekniker ve mühendis alacak.

Hona Grup İnşaat

Hona Grup İnşaat eleman alacak

Hona Grup İnşaat, hak ediş ve metraj işlerinde çalışacak tekniker ve mühendis alacak.

Kuzu Grup`tan Halkalı da

Kuzu Grup`tan Halkalı'da 99 bin YTL'ye lüks residence!

İstanbul ve Ankara'da lüks konutlar inşa eden Kuzu Grup, Halkalı'da 55 metrekare lüks residence daireleri 99 bin YTL'ye satmaya hazırlanıyor. Detayları öğrenmek için tıklayın!

Kuzu Grup`tan İstanbul

Kuzu Grup`tan İstanbul ve Ankara`da 9 proje!

Kuzu Grup İstanbul ve Ankara'da 9 konut projesinde 6 bin 500 konutluk portföye sahip. Grubun hangi projesinde fiyatın ne kadar olduğunu öğrenmek için tıklayın!

Kuyumcukent in 2. etabı

Kuyumcukent'in 2. etabı Kuzu Grup'un

Yaklaşık 200 milyon doları bulacak inşaat için anlaşmayı, Kuyumcukent Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan Özgür ile Kuzu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gökçen Kuzu imzaladı. Alanında dünyanın en büyük projesi olan Kuyumcukent'in ikinci etabının inşaatını Tü

Kuyumcukent‘in ikinci etabını

Kuyumcukent‘in ikinci etabını Kuzu Grup yapacak

Kuyum üretim, pazarlama ve satış fonksiyonlarını çağdaş alt ve üst yapı bileşenleri ile bir araya getiren, iş ve yaşam merkezi özelliği ile dünyada bir benzeri bulunmayan Kuyumcukent'in ikinci kısım inşaatı Kuzu Grup tarafından üstlenildi.

Hak Grup tan Avrupa nın

Hak Grup'tan Avrupa'nın en büyük sağlık yatırımı Türkiye'ye

Zem Zem Towers'ın ortakları arasında yer alan Hak Group, Kuveytli bir sermaye grubu için İstanbul'da 350 milyon dolarlık sağlık yatırımını yönetecek. Hak Grup CEO'su Aslan Tan 300 dönümlük arazi tespitinin yapıldığını ve projenin 2008 yılının ilk yarısınd

Akay Grup eleman

Akay Grup eleman alacak

Akay Grup şirketlerinden Bulgu İnşaat'ın Düzce'deki 1.776 konutluk projesinde çalıştırılmak üzere elemanlar alınacak.


Göktuğ Grup

Göktuğ
Doğru zamanda doğru proje mantığıyla yola çıkan Göktuğ İnşaat Bademli bölgesine yepyeni bir imaj katacak olan Bademli Teras´ı Eylül ayında örnek villasıyla birlikte kentin beğenisine sunmayı hedefliyor. Bursa´nın yeşili ve mavisinin buluştuğu en güzel noktalardan birinde inşa edilen Bademli Teras, kentin gürültüsünden ve karmaşasından uzakta bir yaşam isteyenlere sınıfının en farklı ve en modern alternatifini sunacak.

Proje temel atmasını takip eden üçüncü ayın sonunda bütünüyle dekore edilmiş örnek villasıyla kapılarını açarken sahada çalışmalar hızla devam ediyor.  Bir yıldan kısa bir sürede tamamlanması planlanan Bademli Teras, hem geleneksel müteahhit anlayışının çok dışında politikasıyla hem de çağdaş ve fonksiyonel evleriyle büyük ilgi çekecek gibi görünüyor.

Göktuğ İnşaat sorumluları Bademli Teras´ı doğa ile yaşamı bir araya getirirken yatırımcısına da kazandıracak modern bir proje...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss