gözde hastanesi

gözde hastanesi yenişehir

Gözde Hastaneler Grubu'nun 30 milyon liralık yatırımla gerçekleştirdiği 5'inci hastanesi İzmir'in Yenişehir semtinde hizmete girdi. 18 branşta hizmet veren hastanede, her türlü klinik tetkikinin yapılabildiği laboratuvarlar bulunuyor...

Gözde Grubu nun 5.

Gözde Grubu'nun 5. hastanesi Yenişehir'de hizmete girdi!

Gözde Hastaneler Grubu'nun 30 milyon liralık yatırımla gerçekleştirdiği 5'inci hastanesi İzmir'in Yenişehir semtinde hizmete girdi. 18 branşta hizmet veren hastanede, her türlü klinik tetkikinin yapılabildiği laboratuvarlar bulunuyor...

MEÜ Araştırma Hastanesi

MEÜ Araştırma Hastanesi 2 yıl sonra hizmette

Mersin Üniversitesi bünyesinde yapımına 2001 yılında başlanan araştırma ve uygulama hastanesi gerekli kaynağın aktarılması halinde 2 yılda hizmet verir hale gelebilecek.

Yenişehir Park Evleri nde

Yenişehir Park Evleri'nde sıfır faizle!

Uygunlar İnşaat tarafından Kurtköy'de inşa edilen Yenişehir Park Evleri 2 blokta toplam 72 daireden oluşuyor.

Yenişehir Belediyesi 88

Yenişehir Belediyesi 88 bin 678 metrekarelik gayrimenkul satacak

Diyarbakır Yenişehir Belediye Başkanlığı, 88 bin 678 metrekarelik gayrimenkulü satışa çıkardı.

TOKİ‘den Samsun‘a ruh

TOKİ‘den Samsun‘a ruh ve sinir hastalıkları hastanesi

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı Samsun'a 200 yataklı ruh ve sinir hastalıkları hastanesi inşaatı yaptırmak üzere ihale açtı.

Esttanbul Yenişehir Evleri`nde

Esttanbul Yenişehir Evleri`nde 107 metrekare 133 bin YTL

Esttanbul Yenişehir Evleri'nde kullanım alanları 107 ile 153 metrekare arasında değişen dairelerin fiyatları 133 bin YTL'den başlıyor.

Yeni Gözde Meslek

Yeni Gözde Meslek "Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı"

"Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı", dünyada yaygın bir iş kolu olmasına karşın Türkiye'de bilinmemekteydi. Mortgage sisteminin gelişiyle ile birlikte, gayrimenkul değerleme uzmanlığı gözde meslekler arasına girdi. Özellikle sistemin tam olarak işler hale g

İstanbul un nereleri

İstanbul'un nereleri gözde?

Gayrimenkul piyasasında en çok hareketlilik yaşanan il olarak da İstanbul başı çekiyor. Peki İstanbul'da konut yatırımı için nereler gözde?


gözde hastanesi yenişehir

gözde hastanesi
Gözde Hastaneler Grubu'nun 30 milyon liralık yatırımla gerçekleştirdiği 5'inci hastanesi İzmir'in Yenişehir semtinde hizmete girdi. 18 branşta, geniş uzman kadrosuyla hizmet veren hastanede, her türlü klinik tetkikinin yapılabildiği laboratuvarlar da yer alıyor.
Gözde Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkam Opr. Dr. Kenan Kah "İnşaat sektöründen sonra izmir'de ilk sağlık yatırımımızı 'butik hastane' anlayışı ile hayata geçirdik.
Uzun yıllardır ülkemizin değişik bölgelerinde hastanelerimiz ve sağlık tesislerimiz ile hizmet veriyoruz, izmir'de açtığımız 5'inci hastanemizden sonra tamamlanmak üzere olan Adıyaman ve Aydın'da da 7'inci hastanemiz açılacak. Her ikisinin de çalışmaları hızla devam ediyor.
Amacımız en kaliteli hizmeti güler yüzle vermek. Bize gelen hastalarımızın kendüerini aüemizden biri gibi görmesi için çaba harcıyoruz. Her hastamızı kapıda karşılıyoruz.
Tedavüeri süresince mutlaka bir personelimiz eşliğinde hizmet almalarım...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss