Gülermak

Gülermak İnşaat

Toyota'nın Türkiye distribütörü Sonkar, Avcılar'da 2 bin 483 ton ithal çelik kullanarak Türkiye'nin tamamen çelikten yapılan ilk otelini inşa ediyor

Yurtdışı müteahhitlikte işçi

Yurtdışı müteahhitlikte işçi prim desteği geliyor!

İNTES'in aylık toplantısına katılan Zafer Çağlayan, istihdam destekleri kapsamında yurtdışı müteahhitlik hizmetlerinin de destekleneceğini açıkladı.

Gülermak Varşova metrosunun

Gülermak Varşova metrosunun 2014'te tamamlanacağını bildirdi!

Projeyi yürüten üçlü konsorsiyumdaki Türk inşaat firması Gülermak'ın Bölge Müdürü ve Proje Direktörü Mustafa Tuncer, ihale bedeli 1 milyar Euro'nun üzerinde olan projenin 2014 yılı sonunda tamamlanacağını belirtti...

Rena İnşaat eleman

Rena İnşaat eleman alacak

Restorasyon alanında çalışan Rena İnşaat Beyoğlu ve Kabataş şantiyeleri için eleman alımı yapacak. Hangi alanlarda eleman alımı yapılacak? Başvurular nasıl yapılacak? Detaylar için tıklayın!

Denizbank mimar ve

Denizbank mimar ve inşaat mühendisleri alacak

Son aylarda mortgage kredilerinde pazar payını artırma çalışmalarını devam ettiren Denizbank mimar ve inşaat mühendisleri alacak.

Cenk İnşaat Rusya

Cenk İnşaat Rusya şantiyeleri için eleman alacak

Cenk İnşaat Rusya'nın çeşitli bölgelerinde gerçekleştirdiği inşaatlar için eleman alacak.

Seyrantepe de Eren Talu

Seyrantepe'de Eren Talu mali teklifte, Bozoğlu İnşaat gelir önerisinde birinci

Seyrantepe'de yapılacak spor kompleksi ihalesinde en yüksek teklif 1 milyar 482 milyon YTL ile Eren Talu, en yüksek karlılık önerisi ise 118.6 milyon YTL ile Bozoğlu İnşaat'tan geldi.

Emker İnşaat eleman

Emker İnşaat eleman alacak

Emker İnşaat, inşaat mühendisi, saha mühendisi ve ön muhasebe elemanları alacak.

Biskon İnşaat eleman

Biskon İnşaat eleman alacak

İstanbul'un ultra lüks projesi Levent'teki Sapphire gökdelenine ilave olarak toplu konutlar inşa eden Kiler Grubu'nun şirketi Biskon inşaat eleman alacak.

Billur İnşaat eleman

Billur İnşaat eleman alacak

Billur İnşaat, tünel kalıp ve TOKİ inşaatlarında deneyimi olan elemanlar ve taşeronlar alacağını açıkladı.


Gülermak İnşaat

Gülermak
Toyota'nın Türkiye distribütörlerinden Sonkar, Avcılar'da Türkiye'nin tamamıyla çelikten yapılan ilk otelini inşa ediyor. Hilton Double Tree markasıyla işletilecek otelin inşaat aşamasında ABD ve Japonya'da üretilen 2 bin 483 ton Arcelor Mittal çeliği kullanılacak. Sonkar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nedret Ogan, 110 metre yükseklikte olacak ve L şeklinde yapılacak otelin 30 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirleceğini söyledi. Türkiye'nin ilk çelik yapısı olacak proje URASXDILEKCI Mimarlık tarafından yapılıyor. Projenin inşaatı ise Marmaray projesi, Haliç Köprüsü gibi projelerin yapımında yer alan Gülermak İnşaat tarafından inşa ediliyor. Otel 25 kat ve 230 odadan oluşacak ve 2011'in Haziran ayında tamamlanarak kapılarını açacak. 

ÇELİK TERCİH EDİLMİYOR
Aslında Türkiye'nin ilk çelik konstrüksiyonlu yapısının Maslak'ta Hattat Grubu tarafında yapılan Diamond of İstanbul olması planlanıyordu. Ancak projeye yürütmeyi durdurma...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss