gümüldür sönmez

gümüldür sönmez kent

İzmir Gümüldür Sönmezkent Konakları'nda satışı devam eden, hemen teslim son 9 villanın fiyatı 550 bin liradan başlıyor

Kale Kent te Araplar

Kale Kent'te Araplar blok kapatacak!

Kale Kent Beylikdüzü projesine Araplardan büyük talep var. Blok şeklinde satın alma yaptıklarını Belirten Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sonmez Aydın, blok satışına pek sıcak bakmıyoruz olursa da o bloğu tamamen site dışında bırakacağız dedi...

Süleyman Sönmez: İnşaat

Süleyman Sönmez: İnşaat sektörünün önü açılmalı!

İnşaat sektörünün Adana ekonomisinin lokomotifi olarak bilindiğini hatırlatan Süleyman Sönmez, "İlimizde modern şehircilik anlayışına uygun olarak bütüncül yaklaşımla yeşil alanlar, kentimizin tarihsel dokusu bozulmadan kent meydanları oluşturulmalıdır."

Değerler Eğitimi Projesi

Değerler Eğitimi Projesi Kent Meydanı AVM’de!

Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin çekmiş olduğu 36 fotoğraf değerler eğitimi projesi Kent Meydanı AVM -1 Çarşı Katı’ nda 10 Eylül Salı günü açıldı...

 Sönmez Kent

Sönmez Kent Konakları Ayışığı Villaları'nda 550 bin liraya!

İzmir Sönmezkent Konakları'nda satışı devam eden Ayışığı Villaları'nın fiyatları 550 bin lirayla 750 bin lira arasında değişiyor

Sönmez Kent Konakları

Sönmez Kent Konakları 'nda 180 bin liraya!

İzmir 'de inşa edilen Sönmez Kent Konakları projesinde yazlık fiyatları 180 bin TL 'den başlıyor, 700 bin TL 'ye kadar çıkıyor. Proje Sönmez Grup tarafından hayata geçiriliyor. 64 konutluk Sönmez Kent Konakları 'nda 380 yıllık çam ağaçları dikkat çekiyor

Sönmez Kent te 125

Sönmez Kent'te 125 bin YTL'ye

Sönmez Budak İnşaat tarafından inşa edilen Sönmez Kent'te 135 metrekare dairelerin fiyatları 150 bin YTL'ye kadar çıkıyor.

Kent Plus konsepti

Kent Plus konsepti tutunca 3'ncüsü 50 milyon dolara Kartal'a uzandı

Emay İnşaat, İpek İnşaat ve Çakırkaya İnşaat ortaklılığından oluşan Kent Toplu Konut, Ataşehir ve Mimarsinan'da büyük beğeni toplayan KentPlus projesini Kartal'a taşıyor.

Hangi kent? Nasıl

Hangi kent? Nasıl gelişecek?

Anadolu Ajansı Yurt Haberler Servisi dev bir araştırmaya daha imza attı! Hangi kent? Nasıl gelişecek? Kentler ve beknlentilerini öğrenmek için tıklayın!


gümüldür sönmez kent

gümüldür sönmez

Sönmez Grup tarafından İzmir Menderes Gümüldür'de 19 bin metrekarelik alanda inşa edilen Sönmezkent Konakları 64 villadan meydana geliyor.

Sönmez Kent Konakları'nda 3+1 Ayışığı Villaları 194 metrekare, 3+1 Sinay Villaları 145 metrekare, 3+1 Rüzgar Gülü Villaları ise 121 metrekare olarak tasarlandı.

Sönmezkent Evleri'nde minimum fiyat 550 bin lira, maksimum fiyat ise 650 bin lira olarak belirlendi. Proje bünyesinde konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.

Gümüldür Sönmezkent Konakları'nın sosyal alanları arasında; yüzme havuzu, otopark, peyzaj alanları bulunuyor. Projedeki konutlar hemen teslim ediliyor.

Sönmezkent Villaları, İzmir'e 30 dakika, Çeşme'ye 40 dakika, Selçuk'a 20 dakika mesafede yer alıyor.


0232 782 65 65


http://www.sonmezbudakinsaat.com


Ceren...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss