X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

Hakan

Hakan Günderen

İnşaat sektörüne sağlık seramik gereçlerinden, banyo ve mutfak su armatürlerine, teknik su/ gaz armatürlerine kadar E.C.A. ve SEREL markaları ile ürünler sunan Elginkan Topluluğu, yeni yatırımları ile büyüyor...

Pırlantalı musluktan yüzde

Pırlantalı musluktan yüzde 65 tasarruf

Elginkan Topluluğu, yüzde 65 oranında su tasarrufu sağlayan pırlantalı, kişiye özel muslukları haziran ayında pazara sunacak

Elginkan dan Maltepe ve

Elginkan'dan Maltepe ve Kartal'a kentsel dönüşüm

Elginkan Holding, Kartal ve Maltepe'de elinde bulunan 78 dönümlük arsa üstüne yapacağı inşaat ile 600 milyon dolar ile 1 milyar dolar arasında ciro hedefliyor

Sosyal konutlarda Türk

Sosyal konutlarda Türk firmalarına Çin engel oluyor!

Türkiye’de EGA ve Serel’den sonra sosyal konutlar için Ar markasını çıkardıklarını ama önlerinde Çin sıkıntısı olduğunu söyleyen Elmor Genel Müdürü Hakan Günderen, “Çin’den gelen ucuz ürünler fiyat avantajıyla TOKİ projelerinde daha kolay satış yapıyor. T

Hakan Akil Abu

Hakan Akil Abu Dabi'yi Seyrantepe'ye ortak yaptı

Türkiye'nin Abu Dabi Büyükelçisi Hakan Akil'in, ABD'li şirketin çekilmesiyle riske giren Seyrantepe Stadı'nın yapımı için devreye girdiği ve Abu Dabili şirketi bulup yatırım için ikna ettiği ortaya çıktı.

Hakan Kodal, ULI

Hakan Kodal, ULI Global yöneticisi oldu

Hakan Kodal, Urban Land Institute (ULI) Global Yönetim Kurulu Üyesi oldu.

Hakan Şükür Holding

Hakan Şükür Holding otel yaptırıyor, enerjiye giriyor

Yeşil sahaların gol kralı Hakan Şükür, iş dünyasına da hızlı giriyor.

Hakan Eren: Dünya

Hakan Eren: Dünya piyasalarındaki durgunluk, Türkiye'ye birebir yansıyacak!

Doğuş&GE GYO'den Hakan Eren, 2008 yılında gayrimenkul yatırım ve geliştirme işinden spekülatif ara yatırımcıların piyasadan çıkacağını belirterek "Yabancı olanlar ülkelerine döndü bile" dedi.

Hakan Ateþ: Otomobil

Hakan Ateþ: Otomobil kredileri azaldı, konut kredileri de azalacak

Mortgage kredilerinde gözle görülür bir azalma olduðuna dikkat çeken Hakan Ateþ, konut kredilerinde de aynısını beklediklerini belirtti.

Hakan Eren Doğuş

Hakan Eren Doğuş GE GYO‘ya Genel Müdür oldu

Doğuş GYO GE Yönetim Kurulu Üyeliği'ne ve Genel Müdürlüğü'ne Hakan Eren getirildi.

Hakan Kodal: `Ne

Hakan Kodal: `Ne yaparsam satarım` devri bitti

Krea Group İcra Kurulu Başkanı Hakan Kodal dünyadaki mortgage krizinin gelişmiş ülkeler kadar olmasa da Türkiye'yi de etkilediğini söyledi.


Hakan Günderen

Hakan

İnşaat sektörüne sağlık seramik gereçlerinden, banyo ve mutfak su armatürlerine, teknik su/ gaz armatürlerine kadar E.C.A. ve SEREL markaları ile ürünler sunan Elginkan Topluluğu, yeni yatırımları ile büyüyor. Elmor Genel Müdürü Hakan Günderen, kapasite ve verimlilik artırımı hedefi kapsamında 2014'e kadar 70 milyon dolarlık yatırım planladıklarını, bunun bir kısmını hayata geçirdiklerini söylüyor. 


İnşaat sektöründeki büyüme, bu sektöre ürün üreten sektörlere de olumlu yansıyor. Son olarak Kentsel Dönüşüm yasasının çıkmasıyla büyüme süreci hızlanan ve proje sayısında artış yaşanan inşaat sektörü, etkileşim içinde olduğu armatür, vitrifiye ve seramik gibi sektörleri de büyütüyor. İnşaat sektörünün en eski ve köklü gruplarından olan, E.C.A. SEREL markalan ile bilinen Elginkan Topluluğu, yeni yatınmlan ile sektördeki talebe karşılık verme planlan yapıyor. 


Elmor A.Ş. Genel Müdürü Hakan Günderen, kentsel...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss