halis toprak

halis toprak haciz

TMSF, Toprak Grubu'nun borçlarının tasfiyesi için yapılan anlaşmalara uymadığı için Halis Toprak'ın 22 şirketine haciz koydu. Toprak'ın iki şirketine de el konuldu

TMSF Halis Toprak ın

TMSF Halis Toprak'ın 22 şirketine haciz koydu

TMSF, Toprak Grubu'nun borçlarının tasfiyesi için yapılan anlaşmalara uymadığı için Halis Toprak'ın 22 şirketine haciz koydu. Toprak'ın iki şirketine de el konuldu

Halis Toprak TMSF yi

Halis Toprak TMSF'yi dava edecek

İstinye'deki evinde tedavi görürken, TMSF görevlilerinin haciz için geldiklerini belirten Halis Toprak, "Özellikle pazar günü geliyorlar ki kimse olmasın" dedi.

Halis Toprak istifa

Halis Toprak istifa etti

Halis Toprak'ın, Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden istifa ettiği bildirildi.

Halis Toprak ın köşküne

Halis Toprak'ın köşküne haciz

TMSF Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Halis Toprak'ın İstinye'deki yalısında dün haciz işlemi yaptı.

Halis Toprak tan ilginç

Halis Toprak'tan ilginç iddia...

Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Halis Toprak, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Ahmet Ertürk'ü, Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanlığına şikayet etti.

Halis Toprak TMSF ye

Halis Toprak TMSF'ye sert çıktı

Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Halis Toprak Carlton arazisinin satışı ile ilgili TMSF'yi eleştirdi.

Halis Toprak a El-Maktum dan

Halis Toprak'a El-Maktum'dan hayat öpücüğü

Halis Toprak'ın daha önce satışa çıkardığı ancak gelen teklifleri yeterli görmediği için satmadığı İstanbul Çamlıca'daki 73 bin 500 metrekare büyüklüğündeki arsasını Dubai Şeyhi, Emaar Properties'in sahibi Şeyh Maktum satın aldı.

TMSF, Halis Toprak ın

TMSF, Halis Toprak'ın yalı arsasını satacak

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Halis Toprak'ın Beykoz Paşabahçe'de yer alan 7 bin 634 metrekarelik yalı arsasını 40 milyon YTL muhammen bedelle satışa çıkardı.


halis toprak haciz

halis toprak

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) işadamı Halis Toprak'ın 22 şirketinde haciz işlemi başlattığını ve iki şirketinin de yönetim ve denetimine el koyduğunu açıkladı. Batık Toprakbank'ın eski hakim ortağı Toprak Grubu'nun borçlarının tasfiyesi için imzaladığı 18 Aralık 2004 tarihli protokol ve 6 Şubat 2008 tarihli ek protokol hükümlerini yerine getirmemesi üzerine TMSF dün sabah yasal takip sürecini hızlandırmak için harekete geçti. 80 kişilik TMSF uzmanları İstanbul, Eskişehir, Bilecik, Aydın ve Kars'taki (Sarıkamış) 12 farklı noktada yerleşik bulunan Gruba bağlı 22 şirkete girdi.

Borcu ödemek istemedi
Edinilen bilgiye göre 2004 tarihli protokol ile TMSF'ye 500 milyon dolardan fazla borcu bulunduğunu kabul eden Halis Toprak ve Toprak Grubu, Libadiye arsasının Emaar'a 402 milyon dolara satışından sonra hesaplaşma için yeniden masaya oturdu. Taraflar arasında 2008...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss