hastane kantin ihaleleri

hastane kantin ihaleleri izmir

Sağlık Bakanlığı İzmir Tepecik Hastanesinin çay ocağı, market ve kantinini ile Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinin kantinini kiraya vermek üzere ihaleye çıkardı

Mahmut Ünlü: Otoyol

Mahmut Ünlü: Otoyol ve hastane ihaleleri dikkat çekiyor!

Ünlü & Co Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ünlü, otoyol ve hastane ihalelerinin dikkat çektiğini belirtti...

Milli Emlak tan Konya da

Milli Emlak'tan Konya'da kiralık hastane kantini!

Milli Emlak Konya Selçuklu 10. Mahalle’deki 40 metrekarelik hastane kantinini kiraya vermek üzere ihale düzenledi. Toplam tahmini bedeli 122 bin 500 TL olarak belirlenen kantin, 3 yıllığına kiraya verilecek

TOKİ Düzce 300

TOKİ Düzce 300 Yataklı hastane inşaatı ihalesi iptal oldu

Düzce 300 Yataklı hastane inşaatı ile Afyon Spor Kompleksi inşaatı, altyapı ve çevre düzenlemesi ihaleleri 28 Haziran 2010 tarihinde iptal edildi

TOKİ 10 hastane

TOKİ 10 hastane yaptıracak

Toplu Konut İdaresi, Sağlık Bakanlığı ile yaptığı protokol çerçevesinde, 8 ilde toplam yatak kapasitesi bin 900 olan 10 hastane inşaatı için ihaleye çıktı.

Sanayicilerin Trakya ya ilgisi

Sanayicilerin Trakya'ya ilgisi hastane projesini otele çevirdi

Trakya Bölgesi'nde sanayi tesislerinin hızla artması, yatırımcıları harekete geçirdi. Hastane olarak başlayan bir proje, 60 milyon dolarlık yatırımla bölgenin en büyük oteline dönüştü.

İBB hastane

İBB hastane satacak

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Bağcılar ilçesi Barbaros Mahallesi 3 bin 235 metrekare taşınmaz üzerindeki hastane binasını satışa çıkardı.

Kuzey Ankara Kentsel

Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm ihaleleri sonuçlandı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından daha önce duyurusu yapılan Kuzey Ankara kent girişi 4-5-6 ve 7. etapta konut, okul, sosyal donatı ve altyapı ile çevre düzenlemesi inşaatları için açılan ihaleleri kazanan firmalar belli oldu.

Nevşehir de hastane yapılmak

Nevşehir'de hastane yapılmak üzere satılık arsa

Nevşehir Belediye Başkanlığı Yeni Mahalle'deki arsasını hastane yapılması şartıyla satışa çıkardı.


hastane kantin ihaleleri izmir

hastane kantin ihaleleri

Sağlık Bakanlığı İzmir Tepecik Hastanesinin çay ocağı, market ve kantinini ile Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinin kantinini kiraya vermek üzere ihaleye çıkardı.

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinin market, kafeterya, çay ocağı ve kantinin toplam 517 metrekare kapalı alanı bulunurken 450 metrekare de kapalı alanı bulunuyor.

Tahmini fiyatı 1 milyon lira ve geçici teminatı da 200 bin lira olarak belirlenen ihale 11 Ekim 2011 tarihinde İzmir Tepecik Eğitim ve Hastanesinde gerçekleştirilecek.

İZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNİN KANTİNİ DE KİRAYA VERİLECEK
Öte yandan yine Sağlık Bakanlığı İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinin kantinini de kiraya vermek üzere harekete geçti. Yapılan açıklamalara göre 72 metrekare kullanım alanı olan kantin ve kafeterya için yıllık 491 bin 790 metrekare tahmini kira bedeli istenirken geçici teminat...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss