Hennes

Hennes Turizm

2013'ün Hennes Turizm açısından oldukça verimli geçtiğini ifade eden Cengiz Dağdeviren, “Hennes Turizm olarak her geçen gün bölge temsilciliklerimiz artıyor. Bu yıl olduğu gibi 2014 yılında da gelişmimizi sürdüreceğiz. " dedi

Hennes Turizm büyümeyi

Hennes Turizm büyümeyi sürdürüyor!

2013'ün Hennes Turizm açısından oldukça verimli geçtiğini ifade eden Cengiz Dağdeviren, “Hennes Turizm olarak her geçen gün bölge temsilciliklerimiz artıyor. Bu yıl olduğu gibi 2014 yılında da gelişmimizi sürdüreceğiz. " dedi

Ege de yeni turizm

Ege'de yeni turizm merkezleri

İzmir'in Çeşme İlçesi Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu, Resmi Gazete'de yayınlanarak turizm bölgesi ilan edilen Çeşme'nin Reisdere bölgesinin yüzde 80'inin 1. derece doğal sit alanı içinde bulunduğunu bildirdi.

Gaziantep kültür ve

Gaziantep kültür ve turizm merkezi oluyor

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, 'Sanayi ve Ticaret Merkezi olan Gaziantep'i kültür ve turizm merkezi yapmak için çalışıyoruz' dedi.

Ağva turizm merkezi

Ağva turizm merkezi oluyor, villa fiyatları 200 bin YTL'den başlıyor

Son dönemlerde İstanbul'un turizm merkezlerinden biri olmaya başlayan Şile'nin Ağva bölgesinde konut fiyatları hızla yükseliyor.

Seyrantepe`deki turizm ve

Seyrantepe`deki turizm ve ticaret alanlarının ihalesi 14 Şubat`ta

Seyrantepe'de inşa edilecek turizm ve ticaret merkezinin arsası 14 Şubat 2007'de ihaleye çıkıyor.

Mersin Seka fabrikası

Mersin Seka fabrikası turizm tesisi olacak

Cumhuriyetin ilk sanayi kuruluşları arasında yer alan SEKA'nın, Mersin'in Silifke ilçesindeki fabrikasının turizm tesisi olarak yatırımcıya açılması için çalışmalara başlandığı bildirildi.

TMSF Marmaris te denize

TMSF Marmaris'te denize sıfır turizm arazisi satıyor

TMSF, Marmaris'te bulunan 41 dönümlük turizm tesis alanı imarlı araziyi 46 milyon YTL muhammen bedelle satışa çıkardı.

Türkiye nin en büyük

Türkiye'nin en büyük kentiçi turizm tahsisi Afyon'da verilecek

Afyon Defterdarlığı Türkiye'nin, kent içindeki en büyük turizm kompleksinin inşaasının önünü bu hafta yapacağı ihalede açacak.


Hennes Turizm

HennesAvrupa İslam Toplumu Milli Görüş Kuruluşu olan Hennes Turizm, 2014 yılı değerlendirme ve planlama toplantısını gerçekleştirdi. Türkiye Seyehat Acentaları Birliği Konya Şube binasında düzenlenen toplantıya Hennes Turizm Genel Müdürü Cengiz Dağdeviren ve bölge temsilcileri katıldı. Toplantıda konuşan ve 2013'ün Hennes Turizm açısından oldukça verimli geçtiğini ifade eden Cengiz Dağdeviren, “Hennes Turizm olarak her geçen gün bölge temsilciliklerimiz artıyor. Bu yıl olduğu gibi 2014 yılında da gelişmimizi sürdüreceğiz. Hennes Turizm, 2010 yılında kuruldu ve Türkiye'deki merkezi Konya olup İstanbul ve 45 ayrı şehirde kuruluş aşamasında. Teşkilat, Avrupa'dan kutsal topraklara her yıl 6 bin hacı, 10 bin civarında da umreci götürüyor. Hedefimiz Türkiye'de 3 yıl içinde 40 şehre ulaşmak. Her yıl ödül alan bir acentayız. Ülkemizin her şehrinde Hennes'i anlatmamız lazım”...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss