hometex

hometex fuarı

Türkiye'nin ilk dekorasyon fuarı Home & Tex, 14 - 17 Kasım' da CNR Expo İstanbul' da düzenlenecek. Fuarı 100' ün üzerinde firma bekliyor. En çok İranlılar' dan ilgi var...

Mersin emlak fuarı

Mersin emlak fuarı 29 Kasım'da açılıyor

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Kadri Şaman, Mersin Yapı ve Emlak Fuarı 29 Kasım'da açılacağını belirterek, 'Gerek inşaat gerekse emlak açısından dünyada yaşanan değişik birikim ve teknolojiler Mersin'de buluşacak' dedi.

Euroemlak Fuarı yerel

Euroemlak Fuarı yerel boyutta kaldı

Kendini sürekli yenileyerek farklı projelere imza atan inşaat sektörü, CNR Ekspo Fuarcılık organizasyonuyla İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen EURO EMLAK Avrupa Emlak Yatırım ve Geliştirme Fuarı heyecansız başladı.

Euro Emlak Fuarı

Euro Emlak Fuarı 8-11 Kasım'da CNR'da

Ekspo Fuarcılık tarafından CNR Expo Fuar Merkezi'nde 8-11 Kasım 2007 tarihleri arasında düzenlenecek Avrupa Emlak Yatırım ve Geliştirme Fuarı (Euro Emlak) yeni konut projeleri ile konut alıcılarını bir araya getirecek.

Mersin home fuarı

Mersin home fuarı 18 Ekim'de başlıyor

Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, 18-22 Ekim tarihleri arasında, yeni inşa edilen Yenişehir Fuar Merkezi'nde düzenlenecek Mersin Mobilya, Ev Tekstili ve Dayanıklı Tüketim Malları Fuarı'nın (Mersin Home Fuarı) Mersin Ticaret ve Sanayi Odasındaki (MTSO) tanıtım

Euro Emlak Fuarı

Euro Emlak Fuarı ertelendi

CNR Ekspo Fuarcılık tarafından 4-7 Ekim 2007 tarihleri arasında yapılacağı duyurulan EURO EMLAK - Avrupa Emlak Yatırım ve Geliştirme Fuarı; emlak sektörü yatırımcılarından gelen bilgiler ve yeni lansman çalışmalarının Ekim sonrasına bırakılması nedeniyle

Gayrimenkul fuarı sessiz

Gayrimenkul fuarı sessiz başladı

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda dün başlayan Her Aileye Bir Ev (HABEV) Fuarı'nın ikincisi, 30 Ağustos tatili nedeniyle boş kaldı. Fuarın bugün hareketlenmesi bekleniyor.

Bekâr mutfağından Züccaciye

Bekâr mutfağından Züccaciye Fuarı'na

Dünyanın en büyük 4. fuarı olan ZÜCHEX, 22 Ağustos 2007'de 18'inci kez zücaciye, hediyelik eşya ve elektrikli ev aletleri sektörünü Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde bir araya getiriyor.

Euro Emlak Fuarı

Euro Emlak Fuarı 4-7 Ekim'de CNR'de

CNR Expo Fuarcılık tarafından düzenlenen Avrupa Emlak Yatırım ve Geliştirme Fuarı (Euro Emlak) 4-7 Ekim tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi'nde yapılacak.


hometex fuarı

hometex


Türkiye'nin ilk dekorasyon fuarı Home&Tex, 14-17 Kasım'da CNR Expo İstanbul'da düzenlenecek. CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, Evteks'e olan yoğun talep ve Ortadoğu pazarındaki boşluk nedeniyle böyle bir fuar projesinin ortaya çıktığını söyledi. Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) işbirliğinde gerçekleştirilecek fuardan yüksek kazanç beklediklerini belirten Erem, "Yabancı müşterileri elimizde tutabilmek için ikinci fuar gerekiyordu. Evteks'te yer bekleyen 390 firma var. Bu fuarı da 100'ün üzerinde firma bekliyor. En çok İranlılar'dan ilgi var"...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss