ibb

ibb otobüs

758 yeni otobüsün hizmete alım töreninde konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Sayın Başbakanımızın belediye başkanı olduğu dönemde başlatmış olduğu hizmet anlayışını bugün de bizler devam ettiriyoruz” dedi.

İBB den Pakistan Lahor a

İBB'den Pakistan Lahor'a 100 İkarus otobüs hibe edildi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından Pakistan'daki Lahor Metrobüs Hattı'na 100 adet "İkarus" marka otobüs hibe edildi

İBB, 3 bin

İBB, 3 bin otobüs, 300 metrobüs satın alacak!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 2014 yılına kadar halk otobüslerinin yenileneceğini ve 3 bin yeni otobüs alınacağını söyledi

İBB, Üsküdar da arsa

İBB, Üsküdar'da arsa satacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul'un Üsküdar ilçesinde bulunan bir arsayı satışa çıkardı

İBB, Eyüp te arsa

İBB, Eyüp'te arsa satacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul'un Eyüp ilçesinde bulunan bir arsayı satışa çıkardı

İBB, Gaziosmanpaşa da arsa

İBB, Gaziosmanpaşa'da arsa satacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul'un Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan bir arsayı satışa çıkardı

İBB Okçular Tekkesi ni

İBB Okçular Tekkesi'ni restore edecek

Sultan II. Bayezid zamanında inşa edilen, 1950'lerden sonra ise kaçak yapılar tarafından işgal edilen, Okmeydanı'ndaki Okçular Tekkesi, İBB ve Beyoğlu Belediyesi'nin işbirliği ile restore edilecek.

Ayvalık ta otobüs terminaline

Ayvalık'ta otobüs terminaline yap-işlet-devret modeli

Ayvalık Belediye Başkanlığı, Balıkesir ilinin Ayvalık ilçesinde bulunan Otobüs Terminali'nde yap-işlet-devret modeliyle inşaat işi yaptıracak.

İBB, Alibeyköy de 2

İBB, Alibeyköy'de 2 arsayı satışa çıkardı

İBB, Eyüp'te konut ve ticaret alanı olan 2 gayrimenkulü satmak üzere ihale açtı.


ibb otobüs

ibb


Kayışdağı'ndaki İETT Anadolu Garajı’nda düzenlenen 758 otobüsün hizmete alım törenine Başkan Kadir Topbaş’ın yanı sıra, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, AK Parti İstanbul Milletvekilleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a ve İETT'ye ulaşıma yaptıkları yatırımlardan dolayı teşekkür eden Başbakan Erdoğan, bugün hizmete alınan 758 otobüsle birlikte yeni hizmete alınan otobüs sayısının 1393 olduğunu ve Kasım ayında bu sayının 1705’e çıkarılacağını söyledi.


İstanbul’a kazandırılan yeni otobüslerin tamamının yerli üretim olduğunu ve maliyetinin de 930 Milyon lira olduğunu ifade eden Başbakan Erdoğan, “Başta sürücülerimiz olmak üzere tüm çalışanlara tüm yolculara kazasız yolculuklar diliyorum” dedi. Belediye Başkanı olduğu dönemde İstanbul nüfusunun 8.5 milyon olduğunu...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss