X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

inciraltı son

inciraltı son durum

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 'nın itirazı üzerine, bugüne kadarki planların hiçbirinde yer almayan Bostanlı - İnciraltı arası Körfez geçiş projesinin İnciraltı bölümü, plana işlendi

Nish Adalar kampanyasında

Nish Adalar kampanyasında son durum!

Özyazıcı İnşaat'ın Maltepe'deki projesi Nish Adalar kampanyasında son durum ne?

TOKİ nin İzmir projelerinde

TOKİ'nin İzmir projelerinde son durum ne? 40 bin 712 TL'ye!

TOKİ'nin İzmir'in çeşitli semtlerinde hayata geçirdiği projelerinde son durum ne?

Konut kredisi faizlerinde

Konut kredisi faizlerinde son durum!

Bankalar bu hafta faiz oranlarında artırımına gitti. Bugün mesai bitimi itibarıyla konut kredilerinde artış oranları tamamlandı! Konut kredilerinde son durum! Hangi bankanın? Aylık faiz oranı ne? En yüksek faiz oranı hangi bankada? En düşük faiz oranı han

Konut kredisi faizlerinde

Konut kredisi faizlerinde son durum ne?

Bankaların konut kredisi faiz oranlarında son durum ne? Hangi bankanın? Aylık faiz oranı yüzde kaç?

İstanbul un kentsel dönüşüm

İstanbul'un kentsel dönüşüm projelerinde son durum ne?

İşte İstanbul'da yürütülen Kentsel Dönüşüm`, `Kentsel Yenileme' ve `Özel Proje Alanları'na ilişkin projeler ve bu projelerde gelinen son durum.

Konut kredisi faizlerinde

Konut kredisi faizlerinde son durum!

www.emlakkulisi.com çok önemli bir araştırmayı yayınlıyor. Bankaların konut kredisi faiz oranlarında son durum ne? Hiçbir yerde bulamayacağınız bir araştırma!!!

Halkalı da son

Halkalı'da son durum!

Halkalı konut piyasasında son durum ne? Fiyatlar, bölgenin popüler projelerinde ne kadar? Halkalı ile ilgili merak ettiğiniz her şey için tıklayın!

KİPTAŞ ın Maltepe Konutları

KİPTAŞ'ın Maltepe Konutları kampanyasında son durum

KİPTAŞ'ın Maltepe'de satışa çıkardığı 878 konutun kampanyası Cuma günü bitiyor. Kampanyada son durum ne? Konutlar kuraya kaldı mı? Kalmadı? www.emlakkulisi.com'un muhabiri KİPTAŞ'tan bildiriyor.


inciraltı son durum

inciraltı son


Bostanlı-Üçkuyular arasına öngörülen körfez geçişinin bağlantı yolları da organizasyona ilişkin planlara işlendi  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın yaptığı itiraz üzerine İnciraltı EXPO planlarına Üçkuyular-İnciraltı arasına yapılması düşünülen Körfez geçişi bağlantı yolunu da işledi. Meslek odaları, ulaşım ve imar planlarında olmaması ve bölgede yapılaşmayı artıracağı gerekçesiyle plan değişikliğine tepki gösterdi. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın itirazı üzerine, bugüne kadarki planların hiçbirinde yer almayan Bostanlı-İnciraltı arası Körfez geçiş projesinin İnciraltı bölümü, plana işlendi. Buna göre Yenikale askeri alanının yanından karaya çıkan körfez geçişinde, karayolu düz bir güzergah izleyerek Çeşme otoyoluna bağlandı. 

Aynı güzergahtaki raylı sistem de, EXPO planı içindeki raylı sistemle...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss