ingiliz

ingiliz evleri

Çin’de İngiliz tarzında inşa edilen gösterişli evler 10 milyon sterlinden başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor

 Çin deki İngiliz

Çin'deki İngiliz evleri 10 milyon sterlinden satılıyor!

Çin’de İngiliz tarzında inşa edilen gösterişli evler 10 milyon sterlinden başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor

Kapadokya daki Yunak Evleri,

Kapadokya'daki Yunak Evleri, en ilginç 10 otelin üçüncüsü!

İngiliz gazetesi Independent, Dünyadaki en ilginç 10 Otelin listesini yaptı. Listenin üçüncü sırasında Kapadokyada bulunan Yunak Evleri yer aldı. Dünyanın en ilginç 10 oteli şöyle sıralandı...

Meridyen Evleri Pendik te

Meridyen Evleri Pendik'te 90 bin TL'ye!

İnşaat sektöründe çizim, taahhüt ve yapsat alanında faaliyete gösteren Ev-ko Mühendislik ile İngiliz ortağı Meot Yapı'nın ilk projesi olan ve 1 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanan Pendik Meridyen Evleri sahiplerine teslim edilmeye başlandı

Pendik Meridyen Evleri nde

Pendik Meridyen Evleri'nde hayat başlıyor! 90 bin TL!

Evko Mühendislik ile İngiliz ortağı Meot Yapı’nın ilk projesi olan Pendik Meridyen Evleri’nde hayat bu ay başlıyor. Pendik Gözdağı’nda inşa edilen Pendik Meridyen Evleri beş blokta 137 daireden oluşuyor

Bayrampaşa Miyansera Evleri nde

Bayrampaşa Miyansera Evleri'nde temel atılıyor

Ağaçkakan İnşaat tarafından Bayrampaşa'da inşa edilecek olan Miyansera Evleri'nin temelleri bugün Bayrampaşa'da Belediye Başkanı Hüseyin Bürge'nin de katılımıyla gerçekleşecek bir törenle atılıyor.

Ardenia Park Evleri,

Ardenia Park Evleri, Çekmeköy'de geniş bahçeli ev arayanlara

Tim İnşaat'ın Çekmeköy'deki projesi Ardenia Park Evleri'nde inşa edilen geniş bahçeli villalar yıl sonunda tamamlanıyor. Projede konut fiyatları 600 bin ile 1.4 milyon YTL arasında.

Eston Ardıçlı Göl

Eston Ardıçlı Göl Evleri'nde 6. ve 7. etaplar teslim ediliyor

İstanbul'un en planlı gelişen bölgesi olan Bahçeşehir'de yer alan Eston Ardıçlı Göl Evleri'nin tamamlanan 6. ve 7. etabında teslimler başlıyor.

Fugayaz Gündoğan Evleri

Fugayaz Gündoğan Evleri teslim ediliyor

Bodrum'un en güzel koylarından birinde inşa edilen Fugayaz Gündoğan Evleri, yedi ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak bu ay içinde teslim ediliyor


ingiliz evleri

ingiliz

Çin’in başkenti Pekin'de uzun sütunları ve etkileyici girişleri ile batı mimarisine sahip 29 adet ev, 10 milyon sterlinden başlayan fiyatlarla satılacak.


Şehrin dışında bulunan evleri, zengin iş adamlarına satmayı hedefleyen emlak şirketi Mentougou, satış için önümüzdeki yılın sonunu bekleyecek.


Çin emlak pazarında yüksek fiyatlara satışa çıkan birçok lüks ev alıcı bulamıyor. Emlak piyasası sürekli gelişse de değerinden yüksek fiyatlarla satışa çıkan evler boş kalıyor.


Çin Sosyal Bilimler Akademisi’nin 2010 yılında yaptığı, Şangay ve Pekin’in de aralarında bulunduğu 35 şehri kapsayan ankete göre; evler, piyasa değerinden yüzde 30 ila yüzde 50 oranında daha fazla bir rakama satışa çıkıyor. Fuzhou'da ise bu oran yüzde 70'e ulaşıyor. Bu nedenle 64 milyon ev boş duruyor.


Yükselen fiyatları kontrol etmek için 2010 yılında Pekin'de yeni ev politikası benimsendi....


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss