innovia ıspartakule fiyatları


innovia ıspartakule fiyatları

innovia ıspartakule

Ispartakule’nin ilk alıveriş merkezi olan “Innovia Ispartakule”nin meydan/sokak konseptindeki açık hava alışveriş merkezi, cazip ödeme seçenekleri ile yatırımcılar için altın fırsat niteliği taşıyor.


Yeşil İnşaat ve Metal Yapı Konut ortaklığında kurulan Zincir Yapı’nın modern projesi Innovia Ispartakule’nin bölgenin buluşma noktası olacak meydan/sokak konseptli ticari alanlarının satışı sürüyor. Kısa sürede satışların %25’inin tamamlandığı ticari alanlar için cazip ödeme imkânları sunuluyor. TEM Ispartakule gişelerine yakınlığıyla da merkezi bir konumda yer alan Innovia Ispartakule’nin alışveriş merkezi, 135 adet ticari ünitesi ile her geçen gün artan bölge nüfusunun ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak üzere tasarlandı.


Yatırımcılar için altın fırsat niteliğinde olan Innovia Ispartakule’nin ticari alanları, birçok markanın yer alacağı mağazalardan, kafeteryalardan ve restoranlardan oluşacak. Innovia Ispartakule’nin ticari alanları birbirinden farklı metrekarelerde, her sektör için ayrıştırılmış yerleşim...