X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

İş Bankası

İş Bankası Gayrimenkul

İş Bankası, portföyünde bulunan Türkiye genelinde bin 795 adet gayrimenkulünü satışa çıkardı. İlgilenenlerin online teklif verebildiği listede konut, arsa, tarla, zeytinlik, incirlik hatta fabrikalar bulunuyor

Rönesans Tower için

Rönesans Tower için İş Bankası'ndan 70 milyon euro kredi çekildi!

Rönesans Gayrimenkul'ün bağlı ortaklıklarından Beykoz Gayrimenkul, Rönesans Tower projesi için bugün İş Bankası ile 70 milyon euro proje finansmanı anlaşması yaptı...

 İş GYO ya

İş GYO'ya İş Bankası'ndan 50 milyon dolar finansman sağlandı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı için QInvest Yatırım Bankası finansal yapılandırma danışmanlığında ve QIB aracılığıyla, İş Bankası'ndan 50 milyon dolar finansman sağlandı!

İş GYO, İş

İş GYO, İş Bankası'ndan 160 milyon dolar kontrgaranti alacak!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Türkiye İş Bankası A.Ş.'den 160 milyon USD tutarında kontrgaranti alacak

İş Bankası, işyeri

İş Bankası, işyeri kredisi faiz oranlarını indirdi

Türkiye İş Bankası, işyeri kredilerinin faiz oranları 60 ay vadeye kadar aylık % 1,45'ten % 1,39'a indirdi.

İş Bankası ndan konut

İş Bankası'ndan konut kredisinde devrim!

İş Bankası konut kredilerinde ve tüm bireysel kredilerde devrim yapıyor. Yakında başlayacak uygulamayla kredi faiz oranları müşterinin siciline göre değişecek.

İŞ BANKASI,  İŞYERİ

İŞ BANKASI, "İŞYERİ KREDİSİ" FAİZ ORANLARINI İNDİRDİ

Türkiye İş Bankası, Türk ekonomisine ve girişimcisine olan desteğini "İşyeri Kredisi"nde faiz oranlarını indirerek sürdürüyor. Daha önce 1-60 aya kadar vadede %1,55 olan işyeri kredileri faiz oranları, %1,45 olarak yeniden belirlendi.

İş Bankası konut

İş Bankası konut kredisinde faizleri indirdi

İş Bankası konut kredisi faiz oranlarında indirime gitti. Daha önce aylık 1.34 faiz oranı uyguladığı kredilirde 3 aya kadar olan vadelerde faiz oranı 0.90'a düştü. İş Bankası hangi vadede? Hangi faiz oranını uyguluyor?

İş Bankası da

İş Bankası da faiz indirdi!

Mortgage kredileri pastasından en fazla pay alan bankalardan olan Türkiye İş Bankası, aylık faiz oranlarında indirime gitti. Bankanın yeni faiz oranları ne oldu?


İş Bankası Gayrimenkul

İş Bankası

Dev portföye Türkiye genelinden herkes internet üzerinden teklif verebilecek.


Satışa sunulan gayrimenkuller arasında Adana'da 6 bin liraya bin 752 metre kare tarla da var; 20 milyon dolara arsa da... Afyon'da 3 bin liraya 'avlulu' kerpiç ev de satıyor; 2.5 milyon liraya fabrika da...    

     

Başkent Ankara'da 50 bin liraya apartman dairesi de; Kalecik'te 300 bin liraya tarla da satışa sunuldu. 120 bin liraya Çankaya'da dubleks; 650 bin liraya Altındağ'da dükkan da listede bulunuyor.     

 

Antalya'da zeytinlik 50 bin liradan; 338 metrekare tarla 3 bin liradan satışa çıkıyor. Finike'de 100 bin liraya narenciye bahçesi; Kaş'ta 220 bin liraya villa veya 42 bin liraya ev, ahır, tarla alabilirsiniz. Hatta yine Kaş'ta bin 333 metrekare tarla 7 bin liradan satışa sunuluyor.

 

İstanbul...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss