iş bankası hacizli

iş bankası hacizli evler

Bankalar bir yandan kredi borcunu ödeyemeyenlerin evlerine el koyarken, diğer taraftan ucuz fiyata bu mülkleri satıyor!

İş Bankası konut

İş Bankası konut kredi faizini yükseltti

Piyasalardaki dalgalanma faiz oranlarındaki yükseliş kredilere de yansımaya başladı. İş Bankası, konut kredisi faiz oranlarını yükseltti.

İş Bankası ve

İş Bankası ve Denizbank faiz oranlarını yükseltti!

Konut kredilesi faiz oranlarını yükselten bankalar furyasına İş Bankası ile Denizbank da katıldı. Banka faiz oranlarını aylık 0.04 ve 0.02 puan yükseltti. İş Bankası ve Denizbank'ın yeni faiz oranları ne?

İş Bankası dövizde

İş Bankası dövizde faiz düşürdü

İş Bankası, dövize endeksli YTL ödemeli konut kredisi faiz oranlarında indirime gitti.

İş Bankası, işyeri

İş Bankası, işyeri kredisi faiz oranlarını indirdi

Türkiye İş Bankası, işyeri kredilerinin faiz oranları 60 ay vadeye kadar aylık % 1,45'ten % 1,39'a indirdi.

İş Bankası ndan konut

İş Bankası'ndan konut kredisinde devrim!

İş Bankası konut kredilerinde ve tüm bireysel kredilerde devrim yapıyor. Yakında başlayacak uygulamayla kredi faiz oranları müşterinin siciline göre değişecek.

İŞ BANKASI,  İŞYERİ

İŞ BANKASI, "İŞYERİ KREDİSİ" FAİZ ORANLARINI İNDİRDİ

Türkiye İş Bankası, Türk ekonomisine ve girişimcisine olan desteğini "İşyeri Kredisi"nde faiz oranlarını indirerek sürdürüyor. Daha önce 1-60 aya kadar vadede %1,55 olan işyeri kredileri faiz oranları, %1,45 olarak yeniden belirlendi.

İş Bankası konut

İş Bankası konut kredisinde faizleri indirdi

İş Bankası konut kredisi faiz oranlarında indirime gitti. Daha önce aylık 1.34 faiz oranı uyguladığı kredilirde 3 aya kadar olan vadelerde faiz oranı 0.90'a düştü. İş Bankası hangi vadede? Hangi faiz oranını uyguluyor?

İş Bankası da

İş Bankası da faiz indirdi!

Mortgage kredileri pastasından en fazla pay alan bankalardan olan Türkiye İş Bankası, aylık faiz oranlarında indirime gitti. Bankanın yeni faiz oranları ne oldu?


iş bankası hacizli evler

iş bankası hacizli

İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nın (İSMMMO) bankaların internet sitelerinde ilan ettikleri satılık gayrimenkullerden yola çıkarak hazırladığı “Bankanızdan Satılık Fabrika” raporuna göre, krizin etkisi ile hacizli gayrimenkul sayısı bir yılda ikiye katlandı. Bu gayrimenkullerin teminat bedeli toplamı 627 milyon TL olarak hesaplandı.

Rapordaki en dikkat çekici gelişme el konulan fabrika sayısının 51'e yükselmesi oldu. İş Bankası'nın 20, Vakıfbank'ın 12, Halkbank'ın 9, Bank Asya'nın 5, Türkiye Finans'nın 2, Albaraka Türk'ün 2 ve Kuveyt Türk'ün elinde 1 adet fabrika yeni sahibini bekliyor. Tekstil fabrikalarının ağırlıklı olduğu hacizli işlemlerde, un fabrikaları, yağ fabrikaları, çuval fabrikaları, halı fabrikaları, boya fabrikaları, ayakkabı fabrikası, beyaz eşya yan sanayi fabrikası ile otomobil yan sanayi fabrikaları da bulunuyor. Fabrikaların toplam muhammen bedeli ise 235 milyon 7 bin...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss