ışıkkent

ışıkkent Narova

İzmir Narova projesinde 1 oda salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor. Proje 1.100 adet konuttan meydana geliyor.

Narova 12 Mart ta

Narova 12 Mart'ta satışta! 139 bin TL'ye 1+1!

İzmir Narova projesinde 1 oda salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor. Proje 1.100 adet konuttan meydana geliyor.

Narova Şubat sonunda

Narova Şubat sonunda satışta! Yeni proje!

Narova projesinin Şubat ayı sonunda satışa çıkması planlanıyor. İzmir Bornova Işıkkent bölgesinde 6 etap halinde yükselen Norava projesi kapsamında 1.100 adet konut yer alıyor.

Bornova pazaryeri projeleri

Bornova pazaryeri projeleri yıl içinde hizmete açılacak!

Bornova Belediyesi EVKA - 4, Işıkkent, Pınarbaşı, Doğanlar ve Mevlana 'dan sonra, belediye Çamkule, EVKA 3 ve merkez pazaryerlerini de bu yıl içinde hizmete açmak istiyor

 Işıkkent’te İzmir

Işıkkent’te İzmir Büyükşehir Belediyesi 6 şeritli bulvar açtı!

Işıkkent’te Ayakkabıcılar Sitesi ile Kara Nakliyecileri Sitesi’ne gelen büyük tonajlı kamyon ve TIR’lar nedeniyle ciddi trafik yoğunluğunun yaşandığı bölge, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin hizmete açtığı 6 şeritli bulvarla rahatladı

İzmir Işıkkent Ayakkabıcılar

İzmir Işıkkent Ayakkabıcılar Sitesi'ndeki esnaf, bankaların kiracısı oldu!

İzmir Işıkkent'teki Ayakkabıcılar Sitesi'ndeki dükkanların yüzde 50'si el değiştirdi, esnaf kendi dükkanında bankaların kiracısı oldu


ışıkkent Narova

ışıkkent


Çimentaş bünyesindeki Yapıtek imzası ile yaşama geçirilen Narova projesi 12 Mart'ta satışa çıkıyor.  Narova 80 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor.


Narova projesinde 1 oda salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor. Proje 1.100 konuttan meydana geliyor.


9 etap halinde inşa edilecek olan projenin 6 etabı konuta ayrıldı. Projede konutların yanı sıra ofis, hastane ve sosyal tesisler de yer alıyor.


İlk etabında 114 adet konutun bulunduğu Yapıtek Narova'dan banka kredisi imkanı ile konut sahibi olunabiliyor. 


Narova'da fiyatlar 139 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede; kapalı otopark, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, vitamin bar, güvenlik, fitness center, pilates salonu bulunuyor.


Narova görselleri:
Narova 1. etap vaziyet planıNarova iletişim

Telefon: 0232 472 10 50

Web adresi: http://www.cimentas.com/

Ceren...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss