iskenderun kentsel dönüşüm

iskenderun kentsel dönüşüm projeleri

İskenderun Belediyesi'nce, yapılacak olan Kentsel Dönüşüm, Feyezan Kanalı ıslahı ve EnerjiSa ile ilgili protokolü imzalığını açıklayan Belediye Başkan Seyfi Dingil kentin kaderinin değişeceğini ve Feyzan kanalının da şehrin gerdanı olacağını söyledi.

Seyfi Dingil: İskenderun un

Seyfi Dingil: İskenderun'un çehresi değişecek!

Seyfi Dingil, şehirde artık Yeni İskenderun döneminin başlayacağını söyledi. Hatay'ın iskenderun İlçesi Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediye binasında düzenlediği basın toplantısında yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

İskenderun da 3 mahalle

İskenderun'da 3 mahalle kentsel dönüşüm kapsamına alındı!

Evrensel Gazetesi'nin haberine göre; İskenderun'un üç mahallesinin kentsel dönüşüm kapsamına alınması halkta büyük tepki yarattı. Halk arasında numune parkı olarak bilinen Pir Sultan Abdal Parkı'nda yaklaşık bin kişi bilgilenmek için toplandı...

İskenderun da 3 mahalle

İskenderun'da 3 mahalle kentsel dönüşüm kapsamına alındı!

Evrensel Gazetesi'nin haberine göre; İskenderun'un üç mahallesinin kentsel dönüşüm kapsamına alınması halkta büyük tepki yarattı. Halk arasında numune parkı olarak bilinen Pir Sultan Abdal Parkı'nda yaklaşık bin kişi bilgilenmek için toplandı...

Uluslararası konferansta kentsel

Uluslararası konferansta kentsel dönüşüm tartışılacak

Forum İstanbul tarafından düzenlenecek 'Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkul Yatırımları' konulu konferans 12 - 13 Kasım 2007 tarihlerinde İstanbul'da yapılacak.

Bursa ya kentsel dönüşüm

Bursa'ya kentsel dönüşüm projesi

Bursa Büyükşehir Belediyesinin, ''tabakhaneler'' olarak adlandırılan dericilerin kendilerine tahsis edilen sanayi bölgesine taşınmasıyla boşalan bölgenin yeniden düzenlenmesini öngören ''Sıcaksu Kentsel Dönüşüm ve Yenileme Projesi'', bölgedeki mülk sahipl

Mutlu İnşaat kentsel

Mutlu İnşaat kentsel dönüşüm işine girdi

Metroport Alışveriş Merkezi'nin ortaklarından Mutlu İnşaat, kentsel dönüşüm işine girdi.

Kütahya da kentsel dönüşüm

Kütahya'da kentsel dönüşüm projesi iptal edildi

Kütahya'da Gaybi Efendi Mahallesi'nde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliğiyle yürütülen Kentsel Dönüşüm Projesi çalışmaları, mahalle sakinlerinin itirazı nedeniyle iptal edildi.

Yenimahalle de kentsel

Yenimahalle'de kentsel dönüşüm

Yenimahalle Belediye Başkanı Ahmet Duyar, "Şentepe Kentsel Dönüşüm ve Değişim Projesi" ile 14 bin gecekondunun, yerini 35 bin çağdaş ve modern konuta bıraktığını söyledi.

Adana da kentsel

Adana'da kentsel dönüşüm

Adana'nın İmamoğlu Belediyesince "kentsel dönüşüm" projesi kapsamında yaptırılan çift banyolu, 150 metrekarelik evler, belirlenen 48 bin YTL fiyatla kasım ayında yapılacak çekilişle hak sahiplerine dağıtılacak.

Etimesgut ta kentsel

Etimesgut'ta kentsel dönüşüm

Etimesgut ilçesinin tek gecekondu bölgesi olan ve heyelan tehlikesiyle karşı karşıya bulunan Şırıncaktepe'yi modern konutların bulunduğu yerleşim alanına dönüştürecek kentsel dönüşüm projesi hayata geçiriliyor.


iskenderun kentsel dönüşüm projeleri

iskenderun kentsel dönüşüm

İskenderun Belediyesi'nce, yapılacak olan Kentsel Dönüşüm, Feyezan Kanalı ıslahı ve EnerjiSa ile ilgili protokolü imzalığını açıklayan Belediye Başkan Seyfi Dingil kentin kaderinin değişeceğini ve Feyzan kanalının da şehrin gerdanı olacağını söyledi. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil Makamında gerçekleştirilen protokol imza töreninde projelerle ilgili bilgiler vererek, kentin hak ettiğini artık alacağını, kimseyle kavgaların olmadığını tek amaçlarının hizmet etmek olduğunun altını çizdi. Başbakan ve Bakana kentin sorunları ile ilgili bilgiler verdikten sonra projeler üzerinde çalışmaların hızlandığını, kentin kanayan yarsı olan feyezan kanalı ile ilgili yapılan projenin biran önce hayat geçirilmesi için DSİ'den 8 kişilik heyet geldiğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil, "Feyezan kanalını 'kentin gerdanlığı' haline gelmesi için protokol imzalayacağız. Bunun için yer teslimi yapıldı. Artık feyezan kanalını bu kentin başına...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss