X Reklamı Kapat

X Reklamı Aç

ismet yıldırım kiptaş

ismet yıldırım kiptaş genel müdürü

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin konut üreten firması, İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin (KİPTAŞ) Genel Müdürü İsmet Yıldırım kimdir? İşte KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım'ın biyografisi...

Kiptaş Genel Müdürü

Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım Çıkış Yolu programına katılacak!

Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Bloomberg HY kanalında Sami Altınkaya'nın sunuculuğunu üstlendiği Çıkış Yolu adlı programa katılacak. Yıldırım pogramda Türkiye'de inşaat sektöründen ve Kiptaş'ın yeni projelerinden bahsedecek...

 Kiptaş ın yeni

Kiptaş'ın yeni projeleri neler? İsmet Yıldırım açıklıyor!

SkyTurk 360'daki Emlak Kulisi Programına Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım konuk oldu

Tebernüş Kireçci nin konuğu:

Tebernüş Kireçci'nin konuğu: KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım!

Türkiye'nin 1 numaralı emlak-konut sitesi www.emlakkulisi.com'un kurucusu ve şef editörü Tebernüş Kireçci, Skyturk'teki programı Emlak Kulisi'nde KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım'ı ağırlıyor

Kiptaş Genel Müdürü

Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım 'yılın yöneticisi' ödülü aldı!

Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Altın Adamlar Ödül Töreni'nde "Yılın Yöneticisi Ödülü" aldı!

İsmet Yıldırım: İnşaatta

İsmet Yıldırım: İnşaatta herkese ekmek var

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, haksız rekabet oluşturduğuna yönelik eleştirilerin doğru olmadığını, inşa ettikleri konutların oranının toplam pazarla kıyaslandığında çok düşük olduğunun görüleceğini belirtiyor

İsmet Yıldırım belediye

İsmet Yıldırım belediye başkan adayı!

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım yeni ilçe Başakşehir'e belediye başkan adayı olacak.

KİPTAŞ Genel Müdürü

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım: ''Getto oluşturmuyoruz''

Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, 'Biz Kiptaş olarak zengin ile fakiri aynı yerde yaşatıyoruz. Yani gettolar oluşturmuyoruz' dedi.

KİPTAŞ Genel Müdürü

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım canlı yayında Maltepe Konutları'nı anlatacak!

Vatan gazetesi Emlak Uzmanı Tebernüş Kireçci'nin hazırlayıp sunacağı Emlak Kulisi programı 17 Eylül Pazartesi gününden itibaren haftaiçi hergün Business Channel ekranlarında yayınlanacak. Programın ilk konuğu KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım olacak.


ismet yıldırım kiptaş genel müdürü

ismet yıldırım kiptaş

İsmet Yıldırım kimdir?

İsmet Yıldırım, 1960 yılı İstanbul Ümraniye doğumlu. Bayburt kütüğüne kayıtlı olup aslen Rizeli olan İsmet Yıldırım bugün, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin konut üreten firması, İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin (KİPTAŞ) Genel Müdürü.


Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1982 yılında mezun olan İsmet Yıldırım, mezuniyetinden sonra aile şirketinde müteahhitlik ve danışmanlık hizmetleri verdi.


1999’dan beri bu görevde olan KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, 7 Ekim 2010 günü düzenlenen Altın Adamlar Ödül Töreni'nde "Yılın Yöneticisi Ödülü" aldı.


Uluslararası Türksoy´la İpekyolu Dergisi´nin geleneksel "Altın Adamlar Ödül Töreni"nde konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, kendisini "Türk Diline ve Kültürüne Hizmet Ödülü"ne layık görenlere teşekkür etti. Törende Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım "Yılın  Yöneticisi Ödülü"nün sahibi oldu. 


İsmet Yıldırım, İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyeliği...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss