ısparta ıyaşpark

ısparta ıyaşpark avm

Ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede’nin, enerji verimliliği konusunda farkındalık yaratmak için çektiği fotoğrafların yer aldığı “Yalıtımın Mavi Yüzü” sergisi, Isparta Iyaşpark AVM’de sergileniyor.

 Yalıtımın Mavi

Yalıtımın Mavi Yüzü sergisi Isparta Iyaşpark AVM'de!

Ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede’nin, enerji verimliliği konusunda farkındalık yaratmak için çektiği fotoğrafların yer aldığı “Yalıtımın Mavi Yüzü” sergisi, Isparta Iyaşpark AVM’de sergileniyor.

TOKİ, Isparta da 216

TOKİ, Isparta'da 216 konut yaptıracak

TOKİ, Isparta Atabey Yakabağlar'da 216 konut, ticaret merkezi, genel altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı işlerini yaptıracak.

TOKİ, Isparta da 78

TOKİ, Isparta'da 78 konut yaptıracak

TOKİ, Isparta Eğridir'de 78 konut ve çevre düzenlemesi için ihale açtı.

TOKİ Isparta ya 168

TOKİ Isparta'ya 168 konut yaptıracak

TOKİ Isparta'ya 168 konut yaptıracak, ihale kapsamında 24 derslikli ilköğretim okulu, ticaret merkezi ve genel altyapı ile çevre düzenlemesi işleri yer alıyor.

Havaalanı bölgesine yeni

Havaalanı bölgesine yeni bir AVM geliyor

Çobançeşme mevkisinde Kültür Üniversite'nin hemen yanında inşası süren ve 126 mağazadan oluşan Airport Alışveriş Merkezi, önümüzdeki mart sonunda hizmete girecek. Yatırımcı şirketinin Londra Dış Ticaret ve Turizm AŞ olduğu Airport AVM, Çobançeşme'de Londr

TOKİ den Isparta, Manisa

TOKİ'den Isparta, Manisa ve Hakkari'ye konut!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Isparta-Gönen ve Manisa Merkeze konut, sosyal donatı, altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı işleri için ihale açtı.

Markalardan AVM lerin kirada

Markalardan AVM'lerin kirada yüzde 100 artış talebine isyan

Yeni açılan alışveriş merkezlerindeki (AVM) uçuk kiralar mevcut alışveriş merkezlerinin de yenilenecek kira kontratlarında yüzde 100'ün üzerinde artış talep etmesine neden oldu. Bunun üzerine Tescilli Markalar Derneği ile Birleşmiş Markalar Derneği alışve

AVM lerle büyüyen zincir

AVM'lerle büyüyen zincir sinemalar semt sinemalarına perde kapattırıyor

Birbiri ardına açılan alışveriş merkezleri (AVM) içinde faaliyete geçen sinemalar, semt sinemalarını zorda bıraktı.


ısparta ıyaşpark avm

ısparta ıyaşpark


Blue’Safe Mavi Kale tarafından enerji tasarrufuna dikkat çekmek için hayata geçirilen “Yalıtımın Mavi Yüzü” sergisi, şehir şehir gezmeye ve sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor. “Yalıtımın Mavi Yüzü” sergisinde, ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede’nin farklı kompozisyonlar oluşturarak çektiği fotoğraflar ile aynı konseptle hayata geçirilen fotoğraf yarışmasının eserleri sergileniyor. Isı yalıtımıyla sağlanacak enerji tasarrufu konusunda farkındalık yaratan sergi, 28 Ocak – 3 Şubat 2013 tarihlerinde Isparta Iyaşpark AVM’de yer alıyor. 


Dow Bina Çözümleri, Mardav ve Kalekim ortaklığıyla kurulan Blue’Safe Mavi Kale’nin düzenlediği sergide, her bir fotoğraf ısı yalıtımının hayatımız için önemini ortaya koyuyor. Ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede’nin objektifinden yansıyan fotoğraflarda, mavi ısı yalıtım levhaları kimi zaman sevimli bir köpeğin kulübesi, kimi zaman güneşlenen bir kadının şezlongu, kimi zaman genç bir kaykaycının kaykayı olarak karşımıza...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss