istanbul\ un en lüks

istanbul\'un en lüks semti neresi

İstanbul'un en lüks ve pahalı olan semtinde sizde yaşamak istermisiniz? İşte Bebek hakkında bilmeniz gereken bütün bigileri sizin için derledik.

 İstanbul’un en

İstanbul’un en pahalı 4 köyü!

Nüfusu 15 milyona ulaşan İstanbul’da her geçen gün yeni yerleşim alanları doğuyor. Öyle ki düne kadar mesire alanı olarak bilinen birçok ilçede, bugün lüks villa ve siteler yükseliyor. İşte İstanbul’un en pahalı 4 köyü…

Çağlayan 22 bin

Çağlayan 22 bin m²'lik İstanbul´un en büyük meydanı olacak

Çağlayan, yapılacak düzenleme ile trafiğin yer altına indirilmesi sonucu, 22 bin metrekarelik İstanbul´un en büyük meydanına dönüştürülecek.

İstanbul un en pahalı

İstanbul'un en pahalı semti: Bebek

İstanbul'un en lüks ve pahalı olan semtinde sizde yaşamak istermisiniz? İşte Bebek hakkında bilmeniz gereken bütün bigileri sizin için derledik.

İşte İstanbul un en

İşte İstanbul'un en zengin 50 mahallesi! Birinci İçerenköy

İstanbul'un en zengin 50 mahallesi toplam mahallelerin yüzde 4'ünü oluşturuyor.

İstanbul un en ucuz

İstanbul'un en ucuz residence'si

Metrekaresi 2 bin dolar ile İstanbul'un en ucuz ama en iddialı residence ve ofis projeleri arasında olan Beylikdüzü'ndeki Skyport, 9.9.2009'da saat 09.09'da açılacak!

İstanbul un en ucuzu!

İstanbul'un en ucuzu! 97 metrekare 85 bin YTL!

Arıkan Yapı, Parkway Alışveriş Merkezi'nden sonra Parkcity projesiyle İstanbul'un en ucuz konut projesini satışa çıkardı. 97 metrekare konut 85 bin YTL.

İşte İstanbul un en

İşte İstanbul'un en yüksek 10 binası

Bu haber gökdelen meraklıları için. İstanbul'un en yüksek 10 binası hangisi? kaçar katlı? Ne zaman yapıldı. Detaylar için tıklayın!

İstanbul un ultra lüks

İstanbul'un ultra lüks projesi: İstanbulsapphire

Bu projede konutların metrekare fiyatı 7 bin dolardan başlıyor. Şimdilik İstanbul'un en lüks, çevreci ve yüksek binası ünvanını aldı. En ucuz daire 700 bin dolar.


istanbul\'un en lüks semti neresi

istanbul\ un en lüks
Bebek İstanbul'un Beşiktaş ilçesine bağlı, Boğaziçi'nin Avrupa yakasında bulunan görkemli bir semttir. İstanbul' un Avrupa yakasının en müstesna semtlerini saymaya kalksak, aklımıza ilk gelen semtlerden biri olurdu kuşkusuz. Elitizmin, oturmuş bir Batılı yaşam tarzının, lüksün ve sükûnetin belirgin olarak hissedildiği bir semt. Genelde İstanbul'un yüksek gelirlilerin oturduğu semt aynı adı taşıyan bir deniz koyuna da sahiptir. Burada yerli ve yabancı yat ve motorlar demir atmaktadırlar. Semt Rumeli Hisarı ile diğer meşhur semt Arnavutköy arasında kalır.

Bebek'in özelliği, İstanbul'un en lüks ve pahalı semtlerinden biri olmasıdır. Bu nedenle emlak fiyatları aşırı derecede yüksektir. Dolayısıyla yüksek gelir gruplarının, yabancı misyonlarda ve şirketlerde çalışan üst düzey elemanların tercih ettikleri bir semt haline gelmiştir. Nüfus olarak eskiden olduğu gibi yine yabancıların önemli bir yeri...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss