izmir bucada taksitli

izmir bucada taksitli ev

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, İzmir Buca 2.Etap Toplu Konut Uygulamaları kapsamında toplam 25 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile Açık Satışa sunulacak...

İzmir 35. Sokak

İzmir 35. Sokak ödeme koşulları!

İzmir 35. Sokak ödeme koşulları kapsamında banka kredisi kullanarak 120 aya kadar taksitli ödemeler yapılıyor. Akşan Yapı 35. Sokak İzmir Evleri 214 bin liradan başlayarak satılıyor...

İzmir Bucada satılık

İzmir Bucada satılık arsa! 2.3 milyon TLye!

İzmir Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Tınaztepe Mahallesindeki 2 bin 91 metrekare yüzölçümündeki arsayı satmak üzere ihale düzenledi

TOKİ İzmir ve

TOKİ İzmir ve Ankara'da 505 konut satıyor!

TOKİ alt ve orta gelir grubu için İzmir Tire ve Ankara Polatlı'da toplam 505 konutu satışa çıkardı. İzmir'in kampanyası geçen hafta, Ankara'daki kampanya ise dün başladı.

İzmir e ve Kuşadası na

İzmir'e ve Kuşadası'na yakın olmak isteyenlere: Sea Side Residence

İzmir'e yakın yazlık arayanlar bu haber sizin için. Sea Side Residence satışta.

İzmir in en lüksü:

İzmir'in en lüksü: Folkart Evleri

Bu proje İzmir'in en lüksü. Ama Türkiye'nin en lüksü olmak istiyor. Konutlarda 5 bin 500 YTL'lik kahve makinası bile var.

TOKİ İzmir de de

TOKİ İzmir'de de 320 konut satacak

Az önce TOKİ'nin Ankara Polatlı'da konut satacağını duyurmuştuk. Şimdi ise İzmir'den bir kampanya haberi var. Tire'de TOKİ 320 konutu satışa çıkaracak. Konutların 240'ı orta gelir grubu için. 80'i ise yoksul gelir grubu için.

İzmir de satılık 2

İzmir'de satılık 2 arazi

İzmir Menemen Ulukent Belediye Başkanlığı, belde sınırları içindeki 2 araziyi ihale ile satma kararı aldı.

Emlak Konut tan İzmir de

Emlak Konut'tan İzmir'de satılık arsa

Türkiye'nin gayrimenkul portföyü zengini Emlak Konut GYO sata sata gayrimenkullerini bitiremiyor. Şirket son olarak İzmir Konak'taki arsasını ve Ataşehir'deki dükkanlarını satışa çıkardı


izmir bucada taksitli ev

izmir bucada taksitli

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, İzmir Buca 2.Etap Toplu Konut Uygulamaları kapsamında toplam 25 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile Açık Satışa sunulacak.
       
Ankara Temelli Projeleri kapsamındaki konutların satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Buca Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 07 Şubat – 31 Mart 2011 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek.

25 adet konutun tamamı 3+1 tipinde. 101 bin 823 TL ile 131 bin 50 TL arasında değişen konut fiyatlarında başlangıç taksiti 954 TL.

Detaylı fiyat listesi için tıklayınız

Detaylı satış ilanı için tıklayınız

Kübra Genç/Emlakkulisi.com

...

bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss