izmir gürmar

izmir gürmar şubeleri

Bornova'daki açılış törenine Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır, İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu, İTO Meclis eski Başkanı Selami Özpoyraz, çok sayıda seçkin davetli ve vatandaşlar katıldı.

Gürmar, 15. mağazasını

Gürmar, 15. mağazasını Poligon'da hizmete açtı!

İzmir'de 10 yıldır faaliyet gösteren Gürmar Mağazaları'nın Poligon'da açılan yeni mağazasıyla birlikte firmada çalışan sayısı 800'e yükseldi...

İzmir, İstanbul a meydan

İzmir, İstanbul'a meydan okuyor!

Sancak Grubu şirketlerinden Folkart Yapı'nın İzmir'deki projesinde evlerin ortalama metrekare fiyatı 4 bin 500 YTL. Bu rakam, Türkiye'nin en pahalı lokasyonu Büyükdere Caddesi ile başa baş.

TOKİ İzmir ve

TOKİ İzmir ve Ankara'da 505 konut satıyor!

TOKİ alt ve orta gelir grubu için İzmir Tire ve Ankara Polatlı'da toplam 505 konutu satışa çıkardı. İzmir'in kampanyası geçen hafta, Ankara'daki kampanya ise dün başladı.

İzmir e ve Kuşadası na

İzmir'e ve Kuşadası'na yakın olmak isteyenlere: Sea Side Residence

İzmir'e yakın yazlık arayanlar bu haber sizin için. Sea Side Residence satışta.

İzmir in en lüksü:

İzmir'in en lüksü: Folkart Evleri

Bu proje İzmir'in en lüksü. Ama Türkiye'nin en lüksü olmak istiyor. Konutlarda 5 bin 500 YTL'lik kahve makinası bile var.

TOKİ İzmir de de

TOKİ İzmir'de de 320 konut satacak

Az önce TOKİ'nin Ankara Polatlı'da konut satacağını duyurmuştuk. Şimdi ise İzmir'den bir kampanya haberi var. Tire'de TOKİ 320 konutu satışa çıkaracak. Konutların 240'ı orta gelir grubu için. 80'i ise yoksul gelir grubu için.

İzmir de satılık 2

İzmir'de satılık 2 arazi

İzmir Menemen Ulukent Belediye Başkanlığı, belde sınırları içindeki 2 araziyi ihale ile satma kararı aldı.

Emlak Konut tan İzmir de

Emlak Konut'tan İzmir'de satılık arsa

Türkiye'nin gayrimenkul portföyü zengini Emlak Konut GYO sata sata gayrimenkullerini bitiremiyor. Şirket son olarak İzmir Konak'taki arsasını ve Ataşehir'deki dükkanlarını satışa çıkardı


izmir gürmar şubeleri

izmir gürmar


Kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile perakende sektörünün etkin markalarından olan Gürmar, 21'inci mağazasını Bornova Manavkuyu'da açtı. "Evimize götürmeyeceğimiz hiçbir ürünü mağazalarımıza sokmuyoruz" diyen Gürmar Genel Müdür Veli Gürler, İzmirlilerin Gürmar'a sahip çıktığını söyledi. Bornova'daki açılış törenine Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır, İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu, İTO Meclis eski Başkanı Selami Özpoyraz, çok sayıda seçkin davetli ve vatandaşlar katıldı.


Bölge halkı tarafından yoğun ilgiyle karşılanan açılış töreninde konuşan Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır, "Milli sermayeyle, çalışanı yerli olan kazancı yine yerelde tüketilen bir mağazalar zinciri Gümar. Bunu başaran bu Gürler ailesini kutluyorum. Bu mağazaların sonuncusu olmayacak. Diliyorum tüm yurt çapına yayılarak sermayemizi yurt içinde tutan ve yarattığı istihdamla ekmek kazanma vesilesi olan mağazalar açmalarını diliyorum. Hayırlı olsun" dedi. 


Yeni...


bilge özdemir hilmi ışıkören
© 2007 - 2014 Emlak Kulisi Tüm Hakları Saklıdır.
Emlakkulisi.com dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.. Rss